SafeGroup

Pełna wersja: [PROMO] 20 rocznych licencji na ESS.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Apocalypse

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, które jest w treści chyba...

Ja wysłałem - zobaczymy co będzie...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki za informację. Szkoda, że Chip dał takie trudne pytanie. Szczerze mówiąc nie wiem, czy będę w stanie prawidłowo odpowiedzieć...
Eh, to pytanie jest jakieś beznadziejne. :/

Czemu zadali retoryczne pytanie?

Gdybym chciała wygrać eset, to bym nie wzięła udział w tak głupim konkursie. :/


Wszystko po to, aby wyłudzić nasze adresy mailowe...

marsellus

joa17t napisał(a):Wszystko po to, aby wyłudzić nasze adresy mailowe...

A kto normalny podaje swój mail przy takich pierdołachLol Mozna założyć oddzielną skrzynkę na takie duperele lub podawać adresy tymczasowe a po zakończeniu konkursuje usuwać (dostępne na hotmailu, yahoo, o2, gmx....)
Hmm, marsellus , ja specjalne dla przeróżnych konkursów, założyłam konto na o2. Wink

No i jak przystępuję czasem do jakiejś subskrypcji lub rejestruję przeróżne programy, to też podaję im ten adres.Grin

Eugeniusz

Retoryczne pytanie? W wielu gazetach komputerowych była odpowiedź Wink
Eugeniusz napisał(a):Retoryczne pytanie? W wielu gazetach komputerowych była odpowiedź Wink

Na pudełku od programu nawet jest napisane...
FacepalmKonkurs dla lekko mówiąc ułomnych. Nie biorę nawet udziału bo szkoda czasu. Odpowiedź jak byk w kilku miejscach

marsellus

Waves97 napisał(a):FacepalmKonkurs dla lekko mówiąc ułomnych. Nie biorę nawet udziału bo szkoda czasu. Odpowiedź jak byk w kilku miejscach

Bo to bardziej akcja promocyjna niż konkurs, zebranie "kilku" adresów żeby móc potem spamować Loli rozdanie kliku licek.
A czy dla ułomnych ja bym tak nie powiedział bo zapewnie kilka osób z tego forum udział wzięło a to by ich obrażało Tongue
Wiele jest konkursów gdzie nie trzeba robić nic, wystarczy podać maila je tez nazwiesz dla ułomnych?
dzięki za informacje o konkursie

Odpowiedź można znaleźć w Googlach Smile

Apocalypse

Odpowiedz jest w samym tekscie konkursu.Trzeba uważnie przeczytać.Ja wyslalem ale ciekawe czy cos za to bedzie...
A teraz dla "ułomnych" powyżej (bez urazy) radzę zapoznać się zawczasu z regulaminem konkursu, jak zrobiłem to ja(prawnicze zboczenie :crazy: ). Dzięki za informację o promo, życzę powodzenia uczestniczącym.

regulamin:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Apocalypse

A co jest takiego w regulaminie? I jak ktoś nie czytał regulaminu to jest ułomny? Ty zawsze czytasz wszystkie regulaminy?
Z wszelakimi regulaminami, jak z kopiami zapasowymi - „ludzie dzielą się na tych, którzy je czytają i tych, którzy będą je czytali”. Jak zagłębisz się w ten powyżej, to znajdziesz odpowiedź do aluzji "ułomności".
marsellus napisał(a):
Waves97 napisał(a):FacepalmKonkurs dla lekko mówiąc ułomnych. Nie biorę nawet udziału bo szkoda czasu. Odpowiedź jak byk w kilku miejscach

Bo to bardziej akcja promocyjna niż konkurs, zebranie "kilku" adresów żeby móc potem spamować Loli rozdanie kliku licek.
A czy dla ułomnych ja bym tak nie powiedział bo zapewnie kilka osób z tego forum udział wzięło a to by ich obrażało Tongue
Wiele jest konkursów gdzie nie trzeba robić nic, wystarczy podać maila je tez nazwiesz dla ułomnych?


Mówiąc o ułomnych miałem na myśli rozwiązanie podane jak na tacy. Kolegów z forum oczywiście ułomność nie dotyczy Smile

Apocalypse

Ja jakoś czytałem ten regulamin i oprócz tego, że trzeba mieć konto na chip to nie znalazłem nic złego. Ale to jest takie typowo polskie - za darmo promocja i jeszcze nie pasuje nikomu...