SafeGroup

Pełna wersja: Ad Muncher za darmo na rok!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ad Muncher za darmo na rok!

Kod:
http://www.giveawayoftheday.com/ad-muncher-basic/


Niestety strona rejestracyjna nie działa:

Cytat: Hi everyone,

We’re aware of the server load issues and are doing everything we can to address them ASAP. Looks like the response to this is even more enthusiastic than we thought :-)

We will extend the promotion by an additional 24 hours to ensure everyone can get access to a license, if your request fails please try again a few hours later. Please do not click reload repeatedly.

We appreciate your patience and apologize profusely for the trouble.

Sincerely,

Murray Hurps
(Ad Muncher)

Konto usunięte

Już śmiga, dzięki za info!
Ja nadal nie mogę aktywować tej licencji.

Konto usunięte

A fakt, program można pobrać, ale strona do rejestracji już nie działaSad
Przecież jak ktoś jest w kraju to może dożywotnio aktywować ten produkt kluczem z komputer światWink
Też chciałem sprawdzić, jak to działa...kupa...nie udało mi się przez cały dzień zarejestrować...bez sensu.
ichito napisał(a):Też chciałem sprawdzić, jak to działa...kupa...nie udało mi się przez cały dzień zarejestrować...bez sensu.


Mogę się podzielić. Wysyłam kod na PW

andrzej76

ichito napisał(a):Też chciałem sprawdzić, jak to działa...kupa...nie udało mi się przez cały dzień zarejestrować...bez sensu.


Dzisiaj jest aktywna strona, mieli przeciążenie, licki wysyłają po zakończeniu promocji.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wystarczyło tu poczytać, znasz zapewne tą stronę., jak nie to możesz na nią zerkać.
Mam nadzieję że nie łamie regulaminu a jeśli tak to do kosza z tym postem.
Oto kod z Komputer Świat (jeśli rejestrujesz na terenie PL)

W pole "Name:" wpisujesz - Komputer SWIAT
W pole "Code:" wpisujesz - 56C4A951-238697B3

Pozdrawiam.
Udało mi się dziś aktywować tą licencję. Ta z Komputer Świata jest legalna, tylko jeśli mamy odpowiedni numer gazetki.

andrzej76

Fakt - blokuje reklamy niemalże na wszystkich przeglądarkach, ale też jest fakt niezaprzeczalny że je spowalnia. Adblock nie robi nam takich niespodzianek.

Konto usunięte

Dokładnie, Admuncher spowalnia przeglądanie stron ze względu na to, że wyłącza kompresję danych.