SafeGroup

Pełna wersja: Nowy wygląd YouTube
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

ktośtam

Nie wiem, czy w dobrym dziale, ale do żadnego innego nie pasuje a porada może się kilku osobom przydać.
Youtube testuje obecnie nowy wygląd swojego serwisu i niektórzy użytkownicy dostali maila z zaproszeniem do jego testów.
Istnieje jednak bardzo prosty sposób, żeby każdy mógł zasmakować nowego layoutu. Oto on:

Otwieramy stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w swojej przeglądarce, następnie wywołujemy konsolę za pomocą odpowiedniej kombinacji klawiszy:
Cytat:
Internet Explorer -F12

Mozilla Firefox - CTRL+SHIFT+K

Google Chrome - CTRL+SHIFT+J

Opera - CTRL+SHIFT+I

i wklejamy poniższy kod w oknie konsoli:
Kod:
document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=ST1Ti53r4fU";

dajemy ENTER i zamykamy konsolę.
Odświeżamy stronę YouTube za pomocą klawisza F5 i cieszymy się nowym wyglądem Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A jeżeli znudzi nam się nowy wygląd, to bez problemu wrócimy do starego usuwając cookies.

Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

slawektor

Można też ustawić Cosmic Panda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jedną z wprowadzonych funkcji jest możliwość wyboru wielkości oglądanego pliku. Do dyspozycji mamy rozmiary od niewielkiego okna do widoku wypełniającego całe okno przeglądarki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Całkiem ładnie to wygląda, wydaje się dużo bardziej spójne i wygodniejsze (na pierwszy rzut okiem oczywiście) w użytkowaniu.
Dziwi mnie natomiast ten kontrast, strasznie mocno (biel i czerń).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



To zauważyłem. Avatary są zbyt duże. U każdego tak jest?
U mnie tez avki odrobinę za duże. Mogę powiedzieć, że nawet mi się podoba nowy wygląd. Pozostaje jeszcze kwestia przyzwyczajenia.

Eugeniusz

Niech wywalą Flasha na zbity pysk...
Eugeniusz napisał(a):Niech wywalą Flasha na zbity pysk...


I co w zamian?

Eugeniusz

HTML5.
Eugeniusz napisał(a):HTML5.


Na chwilę obecną flash>html5. Do tego flashowy spam łatwo zablokować, ciekawe jak to będzie z blokowaniem spamu/reklam w html5.

Konto usunięte

Zgadzam się. Z wydajnością filmów z HTML5 na YT jest kiepsko, flash natomiast w przeciągu ostatniego roku miał kilka aktualizacji, wspomaganie sprzętowe no i śmiga wszystko bardzo ładnie.
Podobnie jest z silverlight: usługi z niego korzystające są szybkie, nie obciążają, a całość bardzo wygodna. Dziwię się MSowi, że rzuca własną technologię i też kieruje się na HTML5.
Z drugiej strony... jeżeli wszyscy spełnią to co zamierzają to za kilka lat przynajmniej jedno będzie dobre: jeden standard, brak konieczności używania wtyczek.
Ale każdy się już przyzwyczaił że po formacie , na nowym windowsie zaraz instaluje się Flasha Wink
Nawet IE to narzuca. Po uruchomieniu od razu go pobiera.
Nie podoba mi się ten nowy wygląd... Jak dla mnie za dużo czerni. Byłoby fajnie, gdyby po wprowadzeniu nowego wyglądu była możliwość powrócenia Cool do aktualnego.

To jest urok telefonu z wirtualna klawiatura i maly wyswietlaczem Grin

ktośtam

kamil10506 napisał(a):Byłoby fajnie, gdyby po wprowadzeniu nowego wyglądu była możliwość powrófwniado aktualnego.

Czego!?Cool

slawektor

Zmiany nadeszły same:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

slawektor napisał(a):Zmiany nadeszły same:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



wygląd zalatuje macowskim stylem
polak900 napisał(a):
slawektor napisał(a):Zmiany nadeszły same:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



wygląd zalatuje macowskim stylem


Właśnie. Brakowało mi tego słowa Smile
Nie można usunąć obejrzanych filmików w menu subskrypcjiNone2

andrzej76

polak900 napisał(a):wygląd zalatuje macowskim stylem


A co to za styl ? Jakiś zastrzeżony ? Jak wygląd i układ strony ma szaro-biały wyglądi podobne okienkato już macowski ? Bez przesady, nie bierz do " bani" że wszystko jest mackowskie, bo nie jest, i bardzo dobrze.
Zmiana jakości odtwarzanego utworu - przykładowo z 360p na 480p - podczas odtwarzania nie przerywa utworu. Dane są buforowane w tle i po załadowaniu odpowiedniej jakości ścieżki następuje automatyczna poprawa jakości. Ciekawe. Jak najbardziej na plus.
Stron: 1 2