SafeGroup

Pełna wersja: BitdefenderIS 2012 na rok na 3 PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

andrzej76

Jak w temacie, wpisujemy w okienku swój adres email i dostajemy kluczyk.

Kluczyk działa z wersją 2012 i taką pobieramy .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Niekompatybilny z win XP wywala plik systemowy.. rozwalił mi system..
Mi na maila przychodzi tylko klucz w postaci: -1

andrzej76

Mi przyszedł normalny, zaktywowałem , mam na rok na wirtualu.

marsellus

rafikrafiki napisał(a):Mi na maila przychodzi tylko klucz w postaci: -1

Mają jakieś problemy z wysyłaniem kluczy, na początku działało, potem nie (-1) za jakiś czas znowu było OK, a teraz znowu przychodzi -1 Suspicious
Poczekaj trochę pewnie to poprawiąGrin

andrzej76

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Requirements

nightwhiteghost - kompatybilny z XP, sprawdź pod tym linkiem, coś masz nie tak w sysie.

Net Framework 3 masz w XP ?
niby wszystko mam ale bit defender wywala mi winlogon.exe i nie mogłem sie lognąć na komp co najgorsze usunął go ...
jak to możliwe że widzi w nim wira... czy to przez to że grzebałem w plikach systemowych narzędziami hakerskimi?


Dodano: 02 gru 2011, 19:24

nightwhiteghost napisał(a):niby wszystko mam ale bit defender wywala mi winlogon.exe i nie mogłem sie lognąć na komp co najgorsze usunął go ...
jak to możliwe że widzi w nim wira... czy to przez to że grzebałem w plikach systemowych narzędziami hakerskimi?


net framework 4 chyba..


Dodano: 02 gru 2011, 19:33

pomoże ktoś bo bym chciał go mieć [pasuje do moich wymagań niż np eset]ale nie wiem co budzi problem... strasznie czuły czy jak?

andrzej76

nightwhiteghost napisał(a):czy to przez to że grzebałem w plikach systemowych narzędziami hakerskimi?


Jeśli grzebałeś wszystko możliwe że go wywala, albo jest zainfekowany wirami lub jest kompatybilny lecz są z nim problemy. Na wirtualu z Windows ThinPC nie miałem żadnych problemów z instalacją , chodzi dobrze.

Spróbuj użyć przywracania systemu lub jak masz kopię to przywróć do niej.
heh nie da rady dalej wywala że wir pewnie przez to że złamałem win xp..


Dodano: 02 gru 2011, 19:49

a i na wszystkie poczty przychodzi kod -1
nightwhiteghost napisał(a):heh nie da rady dalej wywala że wir pewnie przez to że złamałem win xp..

No to się dorobiłeś <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->

Też mam -1 więc poczekam jeszcze aż się ustabilizują sprawy. Dziękuję za informacje dot. promocji.
Da się w bit defenderze dodać folder\pli do wyjątków?

andrzej76

Tak da się dodać pliki i foldery do wyjątków.
Setting - Antivirus - zakładka Exclusions i dodajesz co chcesz.


Dodano: 03 gru 2011, 18:15

Co przychodzą klucze na email czy nadal problem?
Nadal -1
Co to za promocja, nadal występują problemy z licencją -1

andrzej76

Mają problemy, dużo chętnych.

Ktoś sprawdzał czy jak się wklepie te -1 to się aktywuje?
nadal -1,

andrzej76

Promo coś nawaliło, cały czas jest -1 i nie dostajemy normalnego klucza.Chyba już nic z tego nie będzie.
Już klucze są wysyłane normalnie, tylko należy wejść przez niemieckie lub szwajcarskie proxy : )

andrzej76

kamilze napisał(a):tylko należy wejść przez niemieckie lub szwajcarskie proxy : )


Sprawdziłem to i przez proxy też już nie idzie zdobyć klucza,(około 20 sprawdziłem wczoraj koło 23) blokują je, lub skrypt nie działa, więc dla Nas chyba po promo.

Seru

Mogę dwa klucze do bitdefendera oddac.Pisac na PW.
Stron: 1 2