SafeGroup

Pełna wersja: [split] Aktualizajce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam problem z aktualizacją, gdy chce pobrac nowe - po ok 3 min wyskakuje blad polaczenia z internetem. Czy to wina przeciazonych serwerow Aviry, czy moze trzeba zrobic cos innego? Prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje!

------------
Proszę nie podpinać się pod tematy innych userów, tylko tworzyć własne.
Serafin
tak podobno jakieś problemy są z serverami

asziatko

Witam,

Ja mam ostatnią aktualizację AntiVir z dnia 25.09.2008r. - tak długo by były problemy z serwerami?. Od tego czasu ani raz mi się nie zaktualizował program o nową bazę wirusów. Zawsze wyskakuje Błąd Połączenia z Internetem .

Próbowałem też aktualizować bazę wirusów manualnie ale też nic. Po ściągnięciu np. pliku (ivdf_fusebundle_nt_en15102008.zip) z dnia 15.10.2008r. pojawia się problem i nie można aktualizować bazy wirusów. Skąd też można pobrać bazę wirusów w zip?.

W czym jest problem, jak zaktualizować AntiVir wersja 8.1.0.331 o nowszą bazę wirusów?. Jest jakiś sposób na to?.

Pozdrawiam,
Artur
u mnie były tego samego rodzaju problemy co u ciebie, ale nic nie robiłem i samo się naprawiło
ma ustawione żeby sprawdzał bazy co 30 minut i jak na razie spoko działa.
mam avire free jak by co.

widze też że manual update też nie dał rady więc podejrzewam błąd programu, może przeinstaluj