SafeGroup

Pełna wersja: problem z kluczem po formacie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam . Jarku zrobilem formata sciagnalem program ze stronki ktora podales, ale podczas instalacji aviry pyta sie mnie o code cyfrowy. nizej mozemy zauwazyc komunikat "posiadam juz klucz licencyjny" wiec na niego klikam zaznaczam droge do klucza i boom. ponoc nieprawidlowy.
to juz moj drugi klucz zakupiony po uplywie pierwszej icencji lecz juz go mialem zainstalowanego wczesniej,i podobnie jak inni mialem problem z aktualizacja. zrobilem formata i klucz mam niewazny ktory zakupilem. siakies pomysly ?czekam pozdrowienia
Zainstaluj w wersji DEMO, pomijając ścieżkę do klucza i po instalacji kliknij 2x na plik klucza - powinien dodać się automatycznie.

Jeśli nie zadziała będziemy myśleć dalej Smile
zainstalowalem demo pominalem sciezke do klucza, po instalacji kliknalem na klucz zaczal update''owac okolo 8 minut po czym starania spelzly na niczym ponownie. Dziala normalnie jesli zainstaluje stara wersja sprzed roku z nowym kluczem licencyjnym lecz nie moge wtedy zrobic aktualizacji tylko reczna a to mnie nie satysfakcjonuje .. heh Grin pls help
A kluczyk an pewno ważny? Tongue
tak klucz mam do przyszlego roku do lipca i na pewno jest wlasciwy