SafeGroup

Pełna wersja: ArcaVir 2012 już jest!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pojawiła się już nowa wersja tegoż programuWink :
Cytat: Nowości w ArcaVir 2012:

1. Pełna obsługa protokołu internetowego nowej generacji IPv6 daje szeroką kontrolę dla nowych klas usług, pełniejszą autentykację oraz kontrolę spójności danych.

skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej po IPv6 dla wszystkich klientów pocztowych
wsparcie wszystkich popularnych przeglądarek internetowych
wielopłaszczyznowa ochrona dla klientów korzystających z poczty przez przeglądarkę internetową

2. Ochrona integralności pakietu „ArcaGuard” – nowy komponent, który zapobiega nieautoryzowanym zmianom w programie, przez szkodliwe aplikacje.

3. Rozproszony mechanizm aktualizacji w pełni wykorzystujący mechanizm chmury Windows Azure dający zupełnie nową jakość aktualizacji: ogromna szybkość, przepustowość i dostępność aktualizacji z dowolnego miejsca na ziemi.

4. Nowy interfejs o przejrzystej strukturze, którego symboliczne elementy ułatwią sterowanie i pozwolą pełniej przeżywać największe wydarzenie sportowe nadchodzącego roku.
Trochę mizernie to wygląda.
Moim zdaniem słaba wykrywalność i duże obciążenie systemu.
Lepsze są już darmowe antywirusy (Avast,Avira,Comodo)
Ale to jest tylko moje zdanie.
Craze


Dodano: 07 gru 2011, 16:41

Dla Zainteresowanych ( żeby nie szukać : )
Download Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a ja wolę to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

andrzej76

Skąd Ty to wziąłeś Asg ? Niezły temat, masz jakieś archiwum tych porgsów i kompletujesz nośniki ?
to nie moje niestety. Post #13 z tego linku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Moje jest to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Trochę mnie dziwi, że takie projekty jeszcze widzą światło dzienne. Nie idą do przodu i czasami nie oferują nawet połowy funkcjonalności darmowych rozwiązań. Ponadto mają kiepski marketing Wink

Jaka to była wersja KAV ze zdjęcia wyżej?

Eugeniusz

Arcabit ma niezły marketing w Polsce - urzędy, starsi ludzie (o polski produkt, kupujemy!), ogólnie arcabit żyje z marketingu.
Eugeniusz napisał(a):Arcabit ma niezły marketing w Polsce - urzędy, starsi ludzie (o polski produkt, kupujemy!), ogólnie arcabit żyje z marketingu.

Może po prostu to jakoś we mnie nie trafiło Grin
O, widzę, że ArcaVir trafił w końcu do odpowiedniego działu - Inne.

KAV ze zdjęcia jest z 2002 roku.
nikitagorbaczow napisał(a):Jaka to była wersja KAV ze zdjęcia wyżej?

3.5 Gold

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziękuję za informacje i więcej screenów.

Co do GUI - mi najbardziej przypadł do gustu interfejs NOD32 w wersji 2.7 Wink
Światowe korporacje - Symantec, Kaspersky, Panda, BitDefender - już wydały wersje beta swych produktów Smile ciekawe jak z "najlepszym polskim programem antywirusowym"??

kiedy pojawi się wersja BETA arcavir''a 2013??

Eugeniusz

Pod koniec roku?