SafeGroup

Pełna wersja: [ODDAM] ESET Smart Security + pytanie o licencję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam !
Nie wiedziałem gdzie to napisać i zdecydowałem się tutaj umieścić ten post.
Otóż mam specjalną licencję na ESET Smart Security (zarejestrowaną na mój adres e-mail) na 6 miesięcy.
I mam pytanie czy sprzedaż takiej licencji (bez imiennej, tylko na e-mail) jest legalne ?
Licencja jest ważna do 15 czerwca 2012 roku, a mi jest na razie nie potrzebna, bo mam swoją, którą niedawno przedłużyłemSad
W e-mailu dostałem nazwę użytkownika i hasło, które jest potrzebne do aktywacji licencji.
Jeśli ktoś zna się na prawie to proszę o pomoc.

Eugeniusz

Jeśli jest to licencja promocyjna/konkursowa to musisz zajrzeć do regulaminu promocji.

Apocalypse

jezeli jest na 6m to raczej promocyjna i wydaje mi sie ze nie mozna sprzedawac.Trzeba by zajrzec do licencji.
Ja w e-mailu nie dostałem żadnego zastrzeżenia ze nie mogę jej sprzedać. Pisze tam tylko do kiedy jest ważna, nazwa i hasło użytkownika i link do strony pobierania firmy ESET.



PS: Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę na PW.
Jeśli dobrze pamiętam to powinno pisać w esecie (chyba przy aktualizacji-w menu)nie na sprzedaż... czy coś w tym stylu lub przy aktywacji...
bardok206 napisał(a):Jeśli dobrze pamiętam to powinno pisać w esecie (chyba przy aktualizacji-w menu)nie na sprzedaż... czy coś w tym stylu lub przy aktywacji...


Masz racje, gdy ja miałem ESET-a z licencją z DGP to tak pisało Smile.
Jeśli dobrze pamiętam, to było to tam gdzie się aktualizuje program
Jeśli nie na sprzedaż to mogę ją oddać. Mi nie jest potrzebna.
Zainteresowani pisać.
Program to ESET Smart Security 5.


Dodano: 08 gru 2011, 17:20

Nie aktualne.
Do zamknięcia.