SafeGroup

Pełna wersja: Najnowszy test?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.Czy jest rzetelny?Nie wiem.Osobiście traktuję go raczej jako ciekawostkę.

Jurek

The Results
(Name/Detection Rate)

1. a-squared Anti-Malware - 99.12%
2. AntiVir PE Premium - 98.88%
3. Avast! - 98.75%
4. Norton Antivirus - 98.69%
5. Ikarus Virus Utilities - 98.48%
6. Kaspersky Antivirus - 97.83%
7. BitDefender Antivirus-97.79%
8. F-Secure -97.21%
9. Zone Alarm-96.91%
10. Spy Emergency-95.64%
11. McAfee VirusScan Plus - 94.18%
12. Comodo Internet Security - 92.53%
13. Twister Anti-TrojanVirus - 92.49%
14. Rising Antivirus - 92.27%
15. Dr.Web- 92.04%
16. Norman Antivirus & Antispyware - 91.78%
17. Blink Personal Edition - 90.93%
18. PC Tools Internet Security - 89.77%
19. Nod32- 88.35%
20. AVG Antivirus - 87.45%
21. Microsoft Windows Live OneCare - 87.12%
22. MoonSecure Antivirus - 86.43%
23. Spy Sweeper with Antivirus - 84.64%
24. TrendMicro Internet Security- 84.13%
25. Spyware Terminator with Antivirus- 61.38%
26. VIPRE- 60.97%
27. 123 Spyware Free - 57.68%
28. Ad Aware - 28.04%
29. SuperAntiSpyware - 07.24%
30. Malwarebytes Anti-Malware - 02.66%

Ciekawe, co na to fani MBAM?
To był chyba test płatnych programów, tak?
Avast wyżej od Kacpra?Chyba jakiś opłacony test...
ao GDATA zapomnieli w teście?!
A-squared antimalware najlepszy?
Z tego co tam zrozumiałem, nie użyli paczki stosowanej przy testach av caparatives, czy VB100.
Więc co to za paczka?
A czort jego wie.Pewnie ich własna.Ostatecznie ta strona jest poświęcona przedewszystkim dwóm produktom Spy Sweeper Updater iWebroot Spy Sweeper.

Jurek

Najciekawsze jest to, że bez względu na to jaka jest paczka wirusów, Avira zawsze osiąga imponujące wyniki Smile
W wykrywaniu jest bardzo dobra.Problemy to usuwanie.No ale to nie tylko jej problem.

Jurek



Chyba nie ma programu antywirusowego, który nie miał by nigdy problemów z usuwaniem wirusów, oczywiście bez uszkodzenia pliku czy systemu. Niedawno czytałem na forum jak użytkownik najnowszej wersji GDATA skarżył się, że nie może usunąć wirusa. Wydawało mi się, że to najlepszy program w usuwaniu wirów . Avira generalnie bardzo dobrze sobie z tym radzi. Ja tylko raz miałem problem z usunięciem trojana TR/Crypt.XPACK.Gen, ale został on zablokowany.Niektóre antywirusy przy skanowaniu nawet go nie wykryją Smile
Test bezpłatnych antywirusów : Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?
Uważam, że ten test dobrychprogramów jest sfałszowany. Dotyczy to Avasta. Avast jest słabym antywirusem (cowidać w zagranicznych testach), i nie ma szans na zajęcie pierwszego miejsca. Więc coś tu nie gra. Dlatego ja nie biorę tego testu na poważnie, tylko jako taką ciekawostkę. Wydaje się, że ten test może być również wykonywany amatorsko (tak jak my tutaj kilka tygodni wcześniej, tylko że my nic nie poprawialiśmy).
Sfałszowany czy nie avast jest zawsze w czołówce programów antywirusowych czy to płatnych czy bezpłatnych więc chyba coś w tym musi być... Avira nie wiele gorsza wg testu testu od avasta.

Jurek

szef_avira napisał(a):Test bezpłatnych antywirusów : Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?


Kolejny tendencyjny, nieprofesjonalny i polski test, który uwzględnia tylko trojany, adware i dialery. Avira Free nie posiada modułu antyspyware/adware ale i tak osiągnęła wynik powyżej 50%. Najlepiej jednak wykrywa wirusy i w połączeniu z bardzo dobrym programem antyspyware i firewallem, zapewnia najskuteczniejszą, darmową ochronę.
Avast robi postępy i wypada w testach coraz lepiej, ale przy dłuższym użytkowaniu pojawia się rozczarowanie związane z wieszaniem się programu i przepuszczaniem wirów Smile
a-squared Anti-Malware - 99.12% - od kiedy ?
Malwarebytes Anti-Malware - 02.66% , Tak samo SuperAntiSpyware - 07.24% ?aktualnie są to najlepsze antyszpiegi, test został wykonany przez osobę , która chciała za wszelką cenę umieścić a-squared Anti-Malware na 1 miejscu.Człowiek nie jest żadnym testerem , po prostu sam sobie poustawiał jak chciał dane programy, na żadnej stronie , blogu , takich testów nie zobaczycie...Takiego absurdalnego testu jeszcze nie widziałem


kompletne bzdury....

Jurek

VenomX napisał(a):a-squared Anti-Malware - 99.12% - od kiedy ?
Malwarebytes Anti-Malware - 02.66% , Tak samo SuperAntiSpyware - 07.24% ?aktualnie są to najlepsze antyszpiegi, test został wykonany przez osobę , która chciała za wszelką cenę umieścić a-squared Anti-Malware na 1 miejscu.Człowiek nie jest żadnym testerem , po prostu sam sobie poustawiał jak chciał dane programy, na żadnej stronie , blogu , takich testów nie zobaczycie...Takiego absurdalnego testu jeszcze nie widziałem


kompletne bzdury....


Wielu z nas traktuje ten test z przymrużeniem oka. Nie będę się wypowiadał bo nie wiem. Avira Premium poradziła sobie jednak również i z tym testem.