SafeGroup

Pełna wersja: Dziwny Update error
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam problem z automatyczną aktualizacją Aviry z mianowicie podczas kliknięcia Start Update wyskakuje mi dziwny error:

Problem pojawił się jakiś tydzień temu i myślałem że jakieś problemy są z serwerami ale widocznie to coś innego. dziś Zaktualizowałem ręcznie avirke i kiedy znów próbuje zaktualizować automatycznie błąd cały czas się pojawia.

Ma ktoś tak jeszcze? Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu ;/
[attachment=78]
czyli cos nie tak z Avira Updater. Spróbuj przeinstalować Avire.
Zająłem się dziś reinstalacją (jakoś nie mogłem się zebrać) i to pomogło, teraz avirka normalnie się update''uje.
Tylko mnie zastanawia jedno czym ten dziwny błąd był spowodowany, żeby na przyszłość się go ustrzec?
Może było to prawdopodobnie spowodowane pewnymi krokami podczas instalacji, pewnie wybrałeś ręcznie dysk, na którym ma się zainstalować Avira.
Ja też mam problem (po instalacji) pewnego programu - który nota bene zaraz wyrzuciłem, bo dziwnie namieszał w systemie - miałem problemy z update - wyskakiwał error: 5, przeskanowałem dyski kilkoma antywirami i .... nic, a błąd nadal wyskakiwał, przeinstalowałem AntiVir''a i błąd nadal był - nie wiem co to jest, ale nie mogłem pracować bez niezaktualizowanego programu, więc z konieczności go wywaliłem i zainstalowałem inny - a szkoda, bo pracował do tej pory idealnie i nawet myślałem o zakupie licencji, tym bardziej że z nowego programiku nie jestem zadowolony i chciałbym wrócić do AntiVir''a .... czy chociaż ktokolwiek wie, co oznacza ten błąd?????

Jurek

Często powtarzam, że Avira AntiVir Premium a Avira AntiVir Personal - Free Antivirus, to zupełnie dwa różne programy antywirusowe. Różnica polega nie tylko na ochronie przeciw spyware ale również na tym, że Avira Premium posiada znakomitą ochronę z wyprzedzeniem: WebGuard i MilGuard oraz bezproblemową aktualizację . Przetestuj sobie trila lub pobierz darmową promocję.

Trial:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja na pół roku (legalność budzi wątpliwości!):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam Smile
Dzięki Jurek, za szybką odpowiedź, choć nadal nie domyślam się, co oznacza błąd o symbolu kodowym 5, ale jednak, jeżeli miałbym gwarancję, że wszystko będzie ok, to zdecydowałbym sie nawet zakupić pełna wersję Premium, w końcu na tle innych antywirów, ten wydaje mi się jednym z najlepszych i niedrogich, skuteczny, szybki, działający rzeczywiście w tle, szybkie aktualizacje itp, funkcjonalność tak doskonała jak kiedyś stary NOD, z którego byłem bardzo zadowolony, tylko nie mam gwarancji, że ten błąd nie będzie się powtarzał w wersji pełnej, bo chyba bym się załamał, nie wiesz czy producent daje gwarancję na bezproblemowy update, a poza tym nie wiem jak korzystniej go zakupić, czy gdzieś naziemnie u jakiegoś dystrybutora czy przez internet - jeżeli coś wiesz na ten temat i byłbyś łaskaw skierować mnie na dobry trop byłbym naprawdę wdzięczny

Jurek

chkaplan napisał(a):Dzięki Jurek, za szybką odpowiedź, choć nadal nie domyślam się, co oznacza błąd o symbolu kodowym 5, ale jednak, jeżeli miałbym gwarancję, że wszystko będzie ok, to zdecydowałbym sie nawet zakupić pełna wersję Premium, w końcu na tle innych antywirów, ten wydaje mi się jednym z najlepszych i niedrogich, skuteczny, szybki, działający rzeczywiście w tle, szybkie aktualizacje itp, funkcjonalność tak doskonała jak kiedyś stary NOD, z którego byłem bardzo zadowolony, tylko nie mam gwarancji, że ten błąd nie będzie się powtarzał w wersji pełnej, bo chyba bym się załamał, nie wiesz czy producent daje gwarancję na bezproblemowy update, a poza tym nie wiem jak korzystniej go zakupić, czy gdzieś naziemnie u jakiegoś dystrybutora czy przez internet - jeżeli coś wiesz na ten temat i byłbyś łaskaw skierować mnie na dobry trop byłbym naprawdę wdzięczny


Cześć chkaplan!

Używam Aviry Premium od dłuższego czasu i z czystym sumieniem ją polecam. Jest wyjątkowo skuteczna, nie obciąża nadmiernie kompa, nie zwalnia otwieranych stron i jest stosunkowo tania.
Proponuję żebyś jednak najpierw przetestował triala a jak Ci Avira będzie leżeć, to wtedy kupić.
Poniżej podaję link do tematu związanego z zakupem. Możesz to zrobić na stronie Aviry lub u polskiego dystrybutora:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ja też ci poleca, sam kupiłem licencje do tego progsa w wersji premium u polskiego dystrybutora, działa świetniezainstalowany na starym kompie z windows vista na pokładzie, na wirtualnej maszynie testuje sobie avira premium security wersję 9
Avira to solidny antywirus. User Jurek ma racje. Ja mam wersje free i miewam czasami problem z aktualizacją.
Jest to spowodowane przeciążeniem serwerów.
Darmowa wersjakorzysta niestety z tych uboższych ,chodż to wcale nie oznacza,że gorszych serwerów aktualizacji.
Darmowa wersja nie wykrywa może spyware ale można zainstalować kilka programów antyspywareowych darmowych np
Ad-aware. Mi już nie raz uratował d.....psko.
Pozdrawiam