SafeGroup

Pełna wersja: Online Armor i problem z internetem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

byku81

Witam!Od czasu zainstalowania OA mam problem na laptopie z internetem(WI FI),rozłącza sie regularnie co jakieś dwie trzy godziny.

Początkowo myślałem ze to problem u dostawcy ale dzisiaj siędząc na drugim komputerze stacjonarnym internet w laptopie znowu sie rozłączył a na stacjonarnym internet nadal był.

Laptop(Wi Fi) i stacjonarny(przez kabel) podłączone do routera.

Pomaga tylko rozłączenie sieci i ponowne połączenie,ale za pare godzin znowu to samo.

Jaka może byc tego przyczyna?
W logach oa nic nie ma? Wtedy kiedy rozłącza ci neta.

byku81

Właśnie że nic nie pokazuje żeby coś wtedy blokował,router nawet resetowałem i ustawiałem od nowa bo myślałem że to w nim coś

Eugeniusz

A jak włączysz tryb nauki? Masz jakieś aplikacje wpływające na ruch sieciowy - liczniki, limitery etc.? Dodaj wszystkie aplikacje zabezpieczające do listy wykluczeń w OA.

byku81

Miałem tryb nauki jeden dzień,aplikacji takich nie posiadam.Mam jak w opisie dodatkowe programy zabezpieczające czyli te własnie mam dodać do wykluczeń?

Eugeniusz

Możesz dodać, nie zawadzi Smile.

Możesz włączyć tryb nauki jeszcze raz na cały dzień. Zobaczymy czy to wina OA Wink

byku81

Raczej tak bo u kolegi było to samo dopiero żeśmy skojarzyli tylko on wyrzucił armora i juz dobrze u niego.

Dodałem te foldery

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Uploaded with

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Włącze jeszcze tryb nauki jak piszesz jak nie pomoże to pewnie u mnie też zaporka poleci.

Nawet jak był w trybie nauki to sie rozłączał

O nawet samego online armora dałem do wykluczen Grinale poprawione już

andrzej76

byku81 napisał(a):!Od czasu zainstalowania OA mam problem na laptopie z internetem(WI FI),rozłącza sie regularnie co jakieś dwie trzy godziny.


U mnie też tak raz było, ale samo ustąpiło, nie wiedzieć czemu?