SafeGroup

Pełna wersja: X-Ray - ponad 30 skanerów i auto-wysyłanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

slawektor

Ciekawe, Używał Ktoś tego progsa?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


"X-Ray" to darmowe i przenośne oprogramowanie, które można używać bez instalacji, pozwala automatycznie wysyłać podejrzane pliki do prawie wszystkich popularnych firm antywirusowych, takich jak Avast, AVG, Avira, BitDefender, ESET, F-Secure, Kaspersky, McAfee, Microsoft , Panda, Symantec, itp.
Wystarczy wybrać plik, wybierać żądaną firmę antywirusową z podanej listy i kliknąć przycisk, aby wysłać plik za darmo analizy.
Można również skanować podejrzane pliki za pomocą Total Virus bezpośrednio w programie.
Program działa na Windows XP/Vista/7 (32bit i 64bit).
slawektor napisał(a):Ciekawe, Używał Ktoś tego progsa?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ciekawe. Wezmę go na próbę.
Świetny program. Pliki wysłane na maila eseta dotarły bez problemu. Co więcej, wystarczy wybrać sam plik do wysłania, a program automatycznie go pakuje i hasłuje, tak, jak życzy sobie ESET Smile
A jak z wysyłaniem większej ilości plików?

andrzej76

Mi tam na Avaście nie działa progs , pokazuje error i nie wysyła więc sam wysyłam na email do Avast.

byku81

Fajny programik,tylko wpisywanie kodów podczas wysyłania troche denerwuje
andrzej76 napisał(a):Mi tam na Avaście nie działa progs , pokazuje error i nie wysyła więc sam wysyłam na email do Avast.

Ustaw w ustawieniach pocztę i zmień u avast! sposób wysyłania na EMAIL.