SafeGroup

Pełna wersja: Problem w WinXP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich!
Mam problem na komputerze stacjonarnym na którym jest zainstalowany Windows XP otóż od wczoraj zaczęły wyskakiwać problemy m.in przy wpisywaniu czegokolwiek zmienia się automatycznie wielkość liter, a dzisiaj to zaczął ekran migotać zainstalowałem MBAM wykrył infekcje ale usunął je i nadal jest problem ponieważ zaczął rozłączać internet, moje pytanie jak rozwiązać zaistniałą sytuację? Na komputerze wcześniej był zainstalowany jedynie ESET, komputer nie mój.
pozdrawiam
po infekcyjne porządki wykona System Repair Engineer (SREng)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w przypadku uszkodzeń łańcuchów winsocka dodatkowo można użyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dzięki, przeskanowałem gruntowanie MBAM , zamieniłem eseta na avast zobaczymy co będzie, na razie nie pokazuje i oczywiście użyłem narzędzia które podałeś ten drugi do naprawy winsocka. Smile


Dodano: 03 sty 2012, 20:41

po kilku godzinach znów kicha jak wpisuje jakiś ciąg znaków to niektóre z nich są pisane z caps lockiem, pomimo że jest wyłączony, panowie macie jakieś rady na to?
Tak wyrzuć kompa przez okno... Skan za pomocą HitmanPro + MBAM + pokazanie listy procesów z CCE...
Pokaż logi OTL + RSIT