SafeGroup

Pełna wersja: Dobry RTS do multiplayera (raczej pod LAN)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

Mam pytanko mniej poważne niż zazwyczaj. Jakiego RTSa możecie polecić do gry wieloosobowej, raczej po LANie?
Od razu napiszę, czego próbowałem:

AoE 2 - klasyka, nie straciła nic z dawnego klimatu Smile
Supreme Commander - TA jest już nieco zbyt starszy, Commander go odświeżył i wprowadził wojnę na zupełnie inne tory (ilość naprawdę ma znaczenie)
Defcon - hm.. trudno to nazwać typowym RTSem, ale gra jest przednia
Seria Kozaków - pierwsza część jest miodzio, druga skupia się na wojowaniu, ale nie podoba mi się tak jak jedynka

Co moglibyście polecić? Totalne nowości odpadają, wymagania do max. około tego Supreme Commandera, bo gra miałaby być na lapach.
Nie ma znaczenia za bardzo czas w jakim rozgrywa się gra - ważne, aby było klimatycznie Smile

Eugeniusz

Hmm w Kozaków jedynkę grałem po sieci lanowskiej. Fajnie się grało.
A co z Command&Conquer? Seria legenda, można chyba za free ściągnąć z serwera EA niektóre części. Osobiście lubię klimaty drugowojenne, dlatego polecam Sudden Strike II z modem RWM (Real Warfare Mod). Gra jest bardzo rozbudowana i dopieszczona przez niemieckich fanów. Dodaję kilka zrzutów z mojego grania na mapce "Warschau 1944". Niestety ale sporo rzeczy jest po niemiecku (zwłaszcza pojedyncze misje, ale ja daję radę). Jest sporo ciekawych map, m.in. Iwo Jima, Stalingrad (chyba ze 3), Berlin.
Mod jest w każdym razie profesjonalny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

hmm fotki trochę dziwne wyglądają bo były zapisane w jakimś tga ?
dla mnietop1 to cała seria company of heroes (jak s.. comander chodzi to nie powinno być problemu)fajna grafika,świetna fizyka,efekty,oraz klimat