SafeGroup

Pełna wersja: do wygrania komputer za 13 tysięcy złotych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
lada chwila rozpocznie się konkurs

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w którym nagrodą jest komputer o wartości 13 tysięcy złotych-mała bestia-wszystkim chętnym życzę powodzeniaWink
Konkurs wystartował, forma dość prosta i można się zabawić, ale trza dla dobrej końcówki raczej brać udział codziennie. Dotrwam do końca, ale z tym hasłem to będzie mega problemLol
buri ja też biorę udział Tongue Ta nadzieja że wygrasz -.- Nic trudnego na razie. Zadanie zaliczyłem po 15 minutach.
Czemu końcowe hasło to problem?
Szkoda tylko że przez beznadziejny układ artykułów mogą wyjść niezłe kwiatki ;]w takim wypadku na gramatykę lepie patrzeć z przymrużeniem oka.
Kurde nie ogarniam tych ich artykułów i liczenia tych akapitów, wyrazów i zdań...Suspicious
Nie patrz na gramatykę nic.Przy liczeniu wyrazów skup się na spacjach,a akapitypodobnie, po prostu przerwy. Mogli chociaż wprowadzić skrypt
który sprawdza każdy wyraz z osobna a nie wszystkie, wtedy szybciej by się doszło gdzie popełniliśmy błąd.
Dobra rezygnuję - mam to gdzieś Grin
Nie tak trudno ich szukaćWow
Ja mam dzisiaj straszne problemy z tymi wyrazami, oni nie przestrzegają chyba gramatykiSad

............

Dobra miałem rację ... żal dosłownie, zero gramatyki.
O dziś dziś poszło mi o wiele szybciej niż wczoraj. 3 Zadanie zajęło mi około minuty.
Mogę prosić o podpowiedź co do 3 zadania? O co tutaj chodzi? Z poprzednimi dwoma nie miałem problemu:crazy:
Jeden z filmów z arnoldem. "tytuł".
Odpadam. Dzisiejsze pytanie mnie rozwaliło... Powodzenia Grin
? Smile
Od kiedy rozumiem te dziwne zasady to idzie szybko, postanowiłem się pomęczyć, a może coś się skleci na koniec i będzie kolejny konkurs zrobiony.
buri udało Ci się zrobić dzisiejsze zadanie? Ja szukałem godzinę i żadnego rezultatu. Poza tym i tak bym nie wygrał - za duża liczba osób.
Waves97 napisał(a):buri udało Ci się zrobić dzisiejsze zadanie? Ja szukałem godzinę i żadnego rezultatu. Poza tym i tak bym nie wygrał - za duża liczba osób.
Tak może każdy myśleć. Czego nie możesz znaleźć, artykułu?
Właśnie liczba osób jest mała i ciągle odpadająWinkUdział w konkursie bierze około 1600-1700 osób obecnie więc nie jest źle.
Dzisiejsze zadanie to były dwie próby w wyszukiwarce i nie poddawaj się tylko pomyśl przez chwilę.

---Edytka---
Jednak mniej osób już bierze udział i liczba spada więc szansa rośnie z każdym dniem. Jak dobrze pójdzie to będzie 1:1000 a to już spora szansa - zawsze to więcej niż w lotka Lol Osobiście biorę udział tylko w konkursach, które mnie interesują, a często było 1:100 i zawsze nic. Grać zawsze trzeba bo jak jest za darmo to czemu się nie bawić.
Ten konkurs jest po prostu dziwny i nielogiczny Tongue
Ja miałem kryzys na 2 zadaniu, też chciałem to olać. Podchodziłem do tego czysto gramatycznie ibyły problemy z wyłapywaniem wyrazów. Teraz to tylko kwestia w jakim czasie znajdzie się artykuł. Trzeba najlepiej sprawdzać na jakich stronach są wyrazy poszukiwane i idzie z górki, im liczba jest większa tym ilość artykułówz tyloma stronami jest mniejsza . Co z kolei składa się na to iż szybciej taki artykuł znajdziemy.
Stron: 1 2