SafeGroup

Pełna wersja: Problem z webguardem Aviry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Jako, że skończyła mi się już licencja na nortona postanowiłem przerzucićsię na avirke. Zainstalowałem ją oczywiście z webguardem, ale niestety pojawił się mały problem. Webguard zaczął mi wieszać flash-a ale tylko pod firefoxem, pod internet explorer i operą wszystko jest ok. Na dzień dzisiejszy usunąłem webguarda. Czy wie ktoś z was jak rozwiązać ten problem tak żeby webguard działał normalnie i żeby nie wieszal mi flash-a? Mój system to seven 64bit
1. jaka wersja firefoxa?
2. jak doszedłeś że to wina webguarda?
3. czy zmieniałeś coś w ustawieniach aviry?
4.O jaki flash ci chodzi? Wszedłeś na onet pokazała się reklama i ci zawiesiło fx? czy może filmiki na youtube?
5. chodzi o avire free? czy płatną wersję?

ps: na przyszłość. Jak opiszesz problem taką otrzymasz pomoc.Ale z tych 2 linijek co napisałeś to prawie nic nie można wywnioskować, no chyba że ktoś szczęśliwie miał podobną przypadłość.
wersja firefoxa 9.0.1, doszedłem do tego tak, że przed webguardem było all ok a później już nie i jak usunąłem webguarda to od razu zadziałało w ustawieniach aviry nic nie zmieniałem, a chodzi o jakiegokolwiek flasha i avira free