SafeGroup

Pełna wersja: Nowe GG - powrót do korzeni :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na przełomie lutego i marca pojawi się nowe Gadu-Gadu, które ma przypominać kultowe wersje 6 i 7Lol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Oby tak się stało ,i niech to będzie komunikator a nie kombajn jak aktualne badziewie , to może wrócę z WTW do ggSmile
facecik napisał(a):Oby tak się stało ,i niech to będzie komunikator a nie kombajn jak aktualne badziewie , to może wrócę z WTW do ggSmile
Aby oglądać reklamy?
GG popełniło samobójstwo już dawno, powrót do niego to marnowanie czasu (moim zdaniem) w dobie tak dobrej konkurencji. Zresztą pod Linuksem i tak nie ma gg i się nie zapowiada , więc tutaj wybór jest prosty. Oni zaspali! o dobre 2-3 lata oraz wybrali sobie zły target wiekowy swoimi kolorowymi pseudo wydaniami, a o jakości programu już nie wspomnę.
Wersja 10 też miała być przełomowa - i co wyszło?:crazy:
Nie mam sensu wracać do GG gdyż WTW mogę spokojnie dostosować pod siebieCool
Ja do tej pory pamiętam zapowiadane i rewolucyjne "nowe gg". Można powiedzieć była rewolucja, bo komputer kumpla który się odważył to zainstalować zmiotło - 50% zasobów zabrało z jego wiekowego sprzętu, uniemożliwiając dalsze użytkowanieLol
a ja używam GG i nie zamierzam z niego rezygnować Tongue

andrzej76

Ja używam AQQi jest git - lżejszy od GG, zobaczy się nową wersję , może nie będzie tyle ramu "łykać" bo to obłęd jak na komunikator.

Konto usunięte

Wygląda ładnie ale... co z tego. U użytkowników którzy zaczynali przygodę z komunikatorami od poprzedniego wydania tak "drastyczne cięcia" mogą być zupełnie odwrotne odebrane niż u weterana, który widział stare gg a potem przesiadł się na coś innego. Kolejna grupa użytkuje innych protokołów, a trzymać dwa komunikatory to bezsens, lepiej wrzucić WTW czy od biedy AQQ (tak, to jest mocno subiektywne). Samo GG to moim zdaniem za mało, nawet jeżeli wrzucą tam multum funkcjonalności.
Jak nie ograniczą reklam to nawet gg12 im nie pomoże. Mam nadziejże optymalizacja będzie ok. Czyli zminimalizowany (np status zaraz wracam) powinien pobierać znikome procesy naszego pc. Mniej reklam = więcej chętnych i notabenewyjdzie ok. Trzeba czekać na wersje testową i nie ma co gdybać...

Eugeniusz

Może dadzą kultowe emotikony ze starego gg Smile

ktośtam

Dopóki nie zrobią porządku z reklamami, to GG jest dla mnie skończone.
buri napisał(a):
facecik napisał(a):Oby tak się stało ,i niech to będzie komunikator a nie kombajn jak aktualne badziewie , to może wrócę z WTW do ggSmile
Aby oglądać reklamy?
Zresztą pod Linuksem i tak nie ma gg i się nie zapowiada , więc tutaj wybór jest prosty. Oni zaspali! o dobre 2-3 lata oraz wybrali sobie zły target wiekowy swoimi kolorowymi pseudo wydaniami, a o jakości programu już nie wspomnę.

W systemach linuksowych można jednak korzystać z Kadu który bezproblemowo obsługuje protokół gg, ten sam klongg istnieje także do obsługi tego komunikatora
w systemach windows, bez zbędnych gadżetów z możliwością szyfrowania i obsługą wtyczek które można dołączać jako moduły
wg mnie to dobry zamiennik dla oryginalnego gg

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wtyczki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


do testów nawet nie trzeba pozbywać się oryginalnego gg, u mnie na kilku systemach czasami obydwa komunikatory
są aktywne jednocześnie
na macu można kadu, ale ja używałem adium i to jest to