SafeGroup

Pełna wersja: Problem z licencją
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam problem z licencją. W avirze jest napisane: "PersonalEdition Classic License, valid 2008-11-30". Czyli wygasła. Program nie chce się aktualizować.

Jurek

Pobierz key na 92 dni:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To jest wersja premium na 3 miesiące tak? Tą free którą posiadam mam odinstalować i zainstalować tą?
Tak, odinstaluj do zera wersję free i zainstaluj premium Smile

Jurek

@ Jankes88

Długo używałem wersji free i nie miałem problemów z aktualizacją a tym bardziej z licencją. Jeżeli jednak tak się dzieje, to wyinstaluj free i zainstaluj Premium lub Premium SS. Key działa z obiema wersjami, które są bardziej skuteczne, głównie dzięki skanerowi HTTP i ochronie spyware.
Ok, tak zrobiłem. Odistalowałem free i zainstalowałem premium do której podałeś linkSmile A co po skończeniu się tej licencji?
Jankes88 napisał(a):Ok, tak zrobiłem. Odistalowałem free i zainstalowałem premium do której podałeś linkSmile A co po skończeniu się tej licencji?


Masz kilka opcji Wink
1. znalezc kolejna promocje Aviry - jesli nie znajdziesz patrz pkt. 2
2. kupic Avire Premium - jesli nie chcesz kupowac patrz pkt. 3
3. wrocic do wersji Personal

Grin
A powiedzcie na ile czasu się wykupuje tą licencje i ile kosztuje?
Jankes88 napisał(a):A powiedzcie na ile czasu się wykupuje tą licencje i ile kosztuje?

Masz do wyboru licencje na 1 rok lub 3 lata, ta na rok kosztuje 19,95€ ta na 3 lata - nie pamietam, ale wychodzi taniej niz na 1rok poniewaz na fundacje Auchbauch placisz tylko raz.
Aha ok, dzięki za odpowiedź Smile
kein problem Smile

Jurek

Temat dotyczący zakupu Aviry Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]