SafeGroup

Pełna wersja: W jakim banku załozyć konto do PayPal?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie, mam zamiar poprzez PayPal robić przelewy zagraniczne gdy będe chciał coś kupić, a nie bardzo wiem co muszę tak naprawdę wiedzieć. Czy ktoś z was mógłby mi pomóc dokonać wyboru banku i czy wystarczy , że założę normalne konto do przelewów? Chciałbym też, by ktośmógłby mnie do edukować jeśli chodzi o PayPal?

ktośtam

Sądzę, że odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, najszybciej znajdziesz w

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Konto usunięte

Jeżeli posiadasz już konto w jakimś banku, to zakładanie kolejnego nie jest potrzebne.
Posiadając konto w PayPal możesz wykonywać przelewy na inne tego typu konta, wypłacać pieniądze do banków, oraz wpłacać z nich do PayPala.
Jest po prostu opcja dodania środków - wtedy kreator przeprowadza Cię "za rączkę" i pozwala szybko wybrać bank w jakim masz konto oraz zautomatyzować proces dodawania środków do twojego PayPala.

ktośtam

Trzeba pamiętać, że w celu weryfikacji konta bankowego, PayPal pobierze jakąś minimalną kwotę (info będzie w kreatorze dodawania konta) a później ją odda.

paweł33

Pay Pal ostatnio otwiera tylko konta rozszerzone gdzie nie ma limitów ale pobiera drobną prowizję. eKonto obsługuje przelewy walutowe.
Z darmowych kont polecam eKonto i ING Direct zakładane przez Internet. Ale uwaga jak we wszystkich bankach żeby były w pełni darmowe trzeba zrezygnować z karty albo wydać nią 200 zł mies. pełny opis i formularze znalazłem tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja mam w ING konto Direct bo przydaje mi się sieć oddziałów i darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce gdy jestem w podróży służbowej albo na urlopie oraz bezpłatne przelewy internetowe. Do konta można dodać lokaty. Pozdrawiam
paweł33 napisał(a):Pay Pal ostatnio otwiera tylko konta rozszerzone gdzie nie ma limitów ale pobiera drobną prowizję. eKonto obsługuje przelewy walutowe

Nic podobnego, jest coś takiego co nazywa się weryfikacja kolego, nie wprowadzaj w błąd Wink
w Zeus Online Banking z darmowymi przelewami.Grin
polak900 napisał(a):w Zeus Online Banking z darmowymi przelewami

Oprócz darmowych przelewów, niespodzianka dla każdego nowego klienta - też gratis Grin