SafeGroup

Pełna wersja: Glary Utilities Pro za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

slawektor

Promocja trwa do jutra, do godziny 9.00.
Glary Utilities PRO

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Glary Utilities służy do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów,
optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych,
łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Świetny program, naprawdę warto go zainstalować. Przede wszystkim bardzo dobrze czyści i defragmentuje rejestr, a do tego nie ma mowy o jakiejś awarii przez usunięcie jakiegoś waznego pliku/wpisu Smile

Konto usunięte

Skoro polecacie, to spróbuję. Mój system już jest w raczej średnio-kiepskim stanie, więc w najgorszym wypadku przybliżę tylko format o kilka dni.
Dzięki za info.
Już pobieram Grin
Program świetny. Usunie zbędne rzeczy, a przy tym nie zrobi sieczki z kompa i systemu.
Miałem go na PC z Vistą. Przydawał się czasamiGrin
lukasamd napisał(a):Skoro polecacie, to spróbuję. Mój system już jest w raczej średnio-kiepskim stanie, więc w najgorszym wypadku przybliżę tylko format o kilka dni.
Dzięki za info.

Lukas, najpierw wykonaj konserwację, a potem w Moduły --> optymalizacjazdefragmentuj rejestr Smile
Co lepsze?
Tune Up 2012 czy Glary Utilities Pro? Nie wiem czy wywalać Tune Upa
TuneUp jest zdecydowanie bardziej rozbudowany.Glary nie ma defragmentatora dysku, czy wyłączenia niepotrzebnych animacji, ale ma lepszy "czyściciel rejestru", optymalizator pamięci...

Ja bym wziął zamiast TuneUpa Auslogics Disk Defrag + Glary Utilites Pro
Używam ekranu logowania oraz stylu TuneUp więc zostawię go.
Glary Utilities Pro wersja 5.9.0.16 za free

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tu znajdziecie dane do darmowej dożywotniej licencji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]