SafeGroup

Pełna wersja: Przeglądarki internetowe - Jaka jest najlepsza ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacieWink
Moim zdaniem nie ma tutaj 1 miejsca. Każda przeglądarka komuś się spodoba. Mi odpowiada Firefox, ale ktoś może woli używać Opery lub IE i nie będę się z nikim o to kłócił.
Firefox ma dużo dodatków i rozszerzeń i bardzo go sobie chwalęCool
Też nad nim się zastanawiam, ale także nadCoolNovo.
Cytat: Też nad nim się zastanawiam, ale także nad CoolNovo.

Niestety tej przeglądarki nie znamSad
Może jest ktoś na tym forum co ją właśnie używa ?
To jest jak pytanie w stylu: papier toaletowy w łazience wieszać od góry czy od dołu.
Czy o gustach się nie dyskutuje.
buri napisał(a):To jest jak pytanie w stylu: papier toaletowy w łazience wieszać od góry czy od dołu.

Beer
I punk za ripostęCool

Ale żeby nie zniechęcać...fakt, że nie ma czegoś "naj..." zwłaszcza jeśli chodzi o oprogramowanie. Wojenek między zwolennikami programu A a tymi, co wolą B jest tyle, ile kategorii programów.
Możemy pogadać o wadach i zaletach, ale nie rozstrzygniemy, że któraś z przeglądarek jest najlepszą Smile

Eugeniusz

Jedyne co można zrobić to pokaźny test szybkości, wydajności, bezpieczeństwa oraz ergonomii, przy czym każdy ma swoje odczucie ostatniego elementu testu.
Beer

Bardziej ciekawszy byłby temat o tej odmianie Chrome "CoolNovo". Spadkobierca ChromePlus jak przeczytałem, więc mógłbyś ładnie opisać co w niej ciekawego jest oraz przedstawić wady również. Komentarze wad i zalet są pod każdym temat, więc jest co czytać.

Eugeniusz napisał(a):Jedyne co można zrobić to pokaźny test szybkości, wydajności, bezpieczeństwa oraz ergonomii, przy czym każdy ma swoje odczucie ostatniego elementu testu.

Właśnie, że takie testy też mało co mówią. Inny komputer inne wyniki z tego co widać w sieci. Szybkość? Przy internecie 10/10 Mbit (kiedyś to pisałem) ciężko dostrzec dużą różnicę, kwestią będzie już tylko sposób ładowania, ustawienia przeglądarki oraz ergonomia.
Bezpieczeństwo jest albo duże, albo prawie zerowe, a dziura siedzi przed monitorem zwykle.
To może inaczej. Szukam przeglądarki pod win 7 64 bit, która będzie bezpieczną, funkcjonalną i stabilną. Będzie w niej opcja tłumaczenia stron tj, w chrome i comodo. Którą można by było wzbogacić w jakiś manager pobierania z opcją wznawiania( na tym najbardziej mi zależy, bo często zrywa mi połączenia, a nie chcę instalować dodatkowych programów)

buri napisał(a):Beer

a dziura siedzi przed monitorem zwykle.


Nie tylko dziuraGrin

Eugeniusz

To kwestia serwera czy wspiera wznawianie połączeń czy nie Smile.