SafeGroup

Pełna wersja: Co zamiast Skype ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W końcu wyrwałem sie z macek skypa ......
Jak wiadomo skype szczytuje numer płyty głównej , grzebie w zakładkach firefoksa i kilku innych plikach w systemie które nie powinny go interesować i wysyła te dane .Wow
Co polecacie zamiast skypa ?
Najlepiej jakby działało p2p i miało otwarty protokół żeby była pewność ze mnie komenda za rogiem nie podsłuchuje:crazy:
Aktualnie używam tylko Jabbera do komunikacji . W kliencie jabbera którego używam są rozmowy głosowe ale niestety jak ktoś niemazewnętrznego ip to sie nie pogada
Potrzebuje coś co można zmusić do działania przez VPN Smile
Słyszałeś o TeamSpeaku? Nie jest to typowy komunikator głosowy ... coś bardziej w rodzaju oprogramowania do konferencji głosowych, ale na większości polskich serwerów publicznych możesz sobie utworzyć pokój tymczasowy, więc jak Twój znajomy będzie miał TeamSpeak to spokojnie możecie porozmawiać Smile
TimSpika znam , chodzi mi zeby miało też wizjeTongue
skype otworzyło częściowo protokół i można go używać w innych programach np Trillian Astra który obsługuje połączenia video chociaż nie wiem czy też we wtyczce do skype

Konto usunięte

W WTW też jest skype Tongue
Słyszałem o tym - wiesz jak działa?
Ja używam wtw do skypa. Do czatów spisuje się b. dobrze, natomiast rozmów głosowych nie prowadziłem, więc nie powiem jaka jest ich jakość..
Nie ma jakichś zagrożeń bezpieczeństawa w tym WTW ? chodzi mi o to czy są jakieś wycieki danych z tego programu , czy nie grzebie tam dzie nie powinien:crazy:
AlohA napisał(a):Nie ma jakichś zagrożeń bezpieczeństawa w tym WTW ? chodzi mi o to czy są jakieś wycieki danych z tego programu , czy nie grzebie tam dzie nie powinien:crazy:


Paaaanie i to jakie trzeba w 4 piaskownicach go uruchamiać i to na wirtualnym systemie na dodatek...Lol
Eru napisał(a):Paaaanie i to jakie trzeba w 4 piaskownicach go uruchamiać i to na wirtualnym systemie na dodatek... Lol


Nieznam tego softu więc sie pytam:crazy:

---------------------
właśnie zainstalowałem , niestety cos nie działa tak jak powinno
przy prubie zmiany statusu protokołu skype gui programu sie wiesza , trzeba zamknąć oko i otworzyć ponownie
WTW oferuje nawet więcej zabezpieczeń niż takie GG. Szyfrowanie profilu, haseł itp.