SafeGroup

Pełna wersja: Prgram do usuwania programów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie jaki polecaciei w naszym języku no i oczywiście darmowy. Smile
Revo Unistaller. Sprawdzony i skuteczny Smile
Ja na dłuższą metę bym nie polecał takiego rozwiązania. Każdy producent swojej aplikacji zadba o dobre odinstalowanie . Ewentualnie samemu można pousuwać bezpiecznie te pozostałości.A taka aplikacja nie jest wstanie sobie ze wszystkim poradzić , czyli z czasem natrafi się na taki program który namiesza (nieudane odinstalowanie) nieźle w systemie.
A co sądzicie o Comodo menadzer?

Eugeniusz

Aplet Dodaj/Usuń programy - np. w przypadku antywirusowych moim zdaniem lepiej jest użyć standardowego dezinstalatora, potem poprawić to dodatkowym, dedykowanym narzędziem do usuwania resztek.
Dla przykładu Online Armor - lepiej nie usuwać go Revo UninstalleremTongue
kamil10506 napisał(a):Revo Unistaller. Sprawdzony i skuteczny

Też polecam, ale z rozwagą do normalnych programów. Programy zabezpieczające raczej czymś od producenta.
COMODO Programs Manager - polecam ten program. Najlepiej jest go zainstalować na świeżą instalkę systemu, wtedy będzie monitorował wszelkie zmiany wprowadzone przez programy. Tylko trzeba pamiętać o tym,że każdy program tego typu najlepiej używać do odinstalowywania aplikacji, które nie integrują w system, bo mogą być problemy.

Program według mnie jest świetny, dobrze radzi sobie z wersjami trial, które po upływie okresu testowego nie działają, a po odinstalowaniu nim i zainstalowaniu możemy testować dany program nadal.

Jedyna wada jest taka, że czasem chcąc odinstalować jeden program comodo twierdzi że razem z tą aplikacją muszą zostać usunięte inne - według programu powiązane. Jest to jedyna wada, którą mam nadzieję szybko poprawią, ale i tak go polecam. W dodatku jest darmowy.

Alternatywa to Revo Unintsaller lub Smarty Uninstaller, miałem jeszcze jeden z Giveaway ale zapomniałem nazwy.
Możliwe...nie sprawdzałem tego, a chyba warto...że przypadku softów zabezpieczających dobrze spisywać się będzie ZSoft Uninstaller, o którym pisał Sorgi w wątku o ciekawych programach na Windows. Posiada on opcję wspierającą deinstalację po restarcie, czego Revo nie posiada.
rafikrafiki napisał(a):Alternatywa to Revo Unintsaller lub Smarty Uninstaller, miałem jeszcze jeden z Giveaway ale zapomniałem nazwy.

Pewnie Your Uninstaller albo Full Uninstall.
ReviewsAntivirus napisał(a):
rafikrafiki napisał(a):Alternatywa to Revo Unintsaller lub Smarty Uninstaller, miałem jeszcze jeden z Giveaway ale zapomniałem nazwy.

Pewnie Your Uninstaller albo Full Uninstall.


Nie też miałem go z promocji, ale po formacie straciłem go, a nazwy nie pamiętam.

Przypomniałem sobie Cleanse Uninstaller Pro 8.