SafeGroup

Pełna wersja: Strona jakdojade w trybie offline?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Czy da radę stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

skopiować na dysk i przeglądać w offline ??.A może ktoś zna jakiś zamiennik co działa offline ??.

Konto usunięte

To bazuje na mapach google, więc offline raczej nie będzie możliwości tego przeglądać.
Jeżeli chciałbyś tak przeglądać mapy, to trzeba by poszukać jakiegoś GPSa, może np. Automapa? Z tym, że chyba wszystkie jakie są offline będą płatne.
Próbowałem pobrać to za pomocą HTTrack Website Copier 3.44.4 ale coś nie idzie .

andrzej76

Prawoklik na stronie jak masz Firefoxa na niej odpalonego, następnie -Zapisz stronę jako... . i w oknie jak zobaczysz musi być zaznaczone - strona www, tylko HTLMi masz już do przeglądania, zapisujesz na dysku gdzie chcesz, tam gdzie wybierzesz.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS: Może tą stronę co podałeś nie zapiszesz tak i nie będzie działać, nie mniej jednak , bez zbędnego kombinowania i dodatkowych programów łatwo zapisać tak większość stron otwieranych w Firefoxie.


Dodano: 30 sty 2012, 11:04

Zapiszesz z mapami jak zmienisz w oknie - strona www, kompletna , sprawdziłem są mapy, działa. Bez zbędnych programów.
Zrobiłem tak jak napisałeś niestety nie działa wczytuje mape ale nie działa wyszukiwanieitp