SafeGroup

Pełna wersja: ODKURZACZ 13 - nowy GUI programu :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wkrótce ma pojawić się (ok. 13 lutego) nowa odsłona znanego programu do czyszczenia twardziela ODKURZACZ ver. 13.

Na YT pojawił się filmik przedstawiający beta wersję nowego ODKURZACZA... a interfejs żywcem zdarty ze starszych wersji KASPERSKIEGO (najbardziej podobny chyba do wersji 2011 ).

Zapraszam do obejrzenia filmiku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Program w miarę dobry, ale są lepsi od niego.
Używałem chyba wersji 9 (czerwono - czarna bodajże) i program spełniał swoje zadania.
Miałem wtedy Vistę i dało się zauważyć przyspieszenie systemu po odkurzaniu.
Jednak trzeba czasami uważać, co czyścimy, bo można niechcący usunąć jakiś potrzebny plik systemowy, pomimo że pisze że usunięcie jest bezpieczne.
Rzeczywiście, drugi Kaspersky Wall
damian.z napisał(a):Program w miarę dobry, ale są lepsi od niego.
(...)
Jednak trzeba czasami uważać, co czyścimy, bo można niechcący usunąć jakiś potrzebny plik systemowy, pomimo że pisze że usunięcie jest bezpieczne.

Pełna zgoda...są lepsi. A sam program omijam szerokim łukiem od jakiś 7 lat chyba, kiedy skutecznie zrąbał mi system.

ktośtam

Ja również nie mam miłych wspomnień związanych z Odkurzaczem...

slawektor

ichito napisał(a):Pełna zgoda...są lepsi. A sam program omijam szerokim łukiem od jakiś 7 lat chyba, kiedy skutecznie zrąbał mi system.

Mam podobne doświadczenia. Ale to przeszłość, program przeszedł wiele zmian na plus. Zaskoczony jestem jego dokładnością, w sumie nie można mu nic zarzucić.
Najważniejsze aby program miał możliwość automatycznego robienia kopii. JAk coś się stanie to zawsze możemy cofnąć zmiany.