SafeGroup

Pełna wersja: Norman Security Suite
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tu znajduje się promo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nadal aktualne. Wystarczy pobrać instalator 32 lub 64 bit i możemy się cieszyć aż 4 letnią licencjąGrin

Oczywiście program wyposażony jest w polską wersję językową.
Właściwie to nie jest promo tylko oferta dla klientów DNB (Den norske Bank), z którym Norman ma umowę o współpracy Wink

Dusiek

To znaczy że jak się nie jest klientem DNB to ta oferta nie działa?
@ TASMAN
To jest to samo co w tym temacie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ten sam link, ten sam plik, a do tego zdjęcie że działa, spróbuj sam inaczej się chyba nie dowiesz.
Oferta działa. Sam go instalowałem, lecz nie spełnił moich oczekiwań i powróciłem do tego co najlepsze, czyli Comodo Internet SecurityGrin

Dusiek

Czyli nie bardzo wartook dzięki za odp. Beer
Link może działać, program może działać, ale jak się nie jest klientem ww. banku to licencja jest jak lewaWink
Ale na tej stronce nie ma wzmianki, że program jest dla klientów banku. DNB - jak ktoś nie zna wszystkich banków, to skąd ma wiedzieć, że ten skrót jest właśnie skrótem banku. Można go różnie zinterpretować. To że ktoś zainstaluje to oprogramowanie to ich problem, bo nie podali dokładnie informacji dla kogo jest to oprogramowanie. Po drugie to po zainstalowaniu tego softu szybko zmienimy go na inny.Grin
właśnie z ciekawości pobrałem.licencja istotnie do lipca 2017.ładny z wyglądu.pobrałpo instalacji ze 100 mb aktualizacji.nie powiem .nie spowalnia.to jest wersja 8 i nie aktualizuje się do 9.klucz wyskoczył po instalacji samoczynnie.czyli legalnie wsio.niestety nie ma skanowania z exploratora i nie wiem jak można skanować dany folder.pełny skan kompa trwa już ponad 2 godz.długo trochę.na stronkach próbowałem pobierać fałszywe wirusy.wykrywał je jak najbardziej i krzyczał (dosłownie krzyczał) dziwny skrzecząco-trzeszczacy sygnał.he he. Cool więc może nie jest taki ostatni.trochę uboższa wersja.
brak -- Intrusion GuardZakup teraz licencję

Privacy ToolsIntrusion GuardZakup teraz licencję

Privacy ToolsZakup teraz licencję

AntispamIntrusion GuardZakup teraz licencję


AntispamZakup teraz licencję.

Z ciekawości na kilka godź można zainstalować ale na dłużej to tylko w pełnej wersji.ta jest okrojona.o dziwo jest bardzo lekki nawet na viście i ładny interfejs.jest też polish język. nie spowalnia neta.wprost przeciwnie.wbudowany mechanizm poprawił mi znacząco połączenie.gdyby dali full wersje 9 to nawet bym się skusił,bo w wykrywalności na pewno nie dzieli miejsca z kingsoftem.a tak to trochę mało opcji. Cool
Hehe nie wiem czemu ale interfejsem przypomina mi trochę nod32 za starych dobrych lat Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]