SafeGroup

Pełna wersja: KŚ 3/2012 "Najlepszy antywirus dla Twojego komputera"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Komputer Świat pojawił się test antywirusów.
Wyniki:
1. Kaspersky Internet Security 2012
2. G-Data Internet Security 2012
3. Norton Internet Security 2012
4. McAfee Internet Security 2012
5. AVG Anti-Virus Free Edition 2012
6. avast! Free Antivirus 6.0
7. Avira Internet Security 2012
8. Avira AntiVir Personal - Free Antivirus
Już na początek wiele błędów - stare zdjęcia ikon programów, nazwa darmowej Aviry jest zła (teraz to już nie Personal), według ich opisu żaden z tych producentów nie udostępnia programów do Smartphone (bzdura...).
Radzę traktować z przymrużeniem oka.
Jak ktoś byłby zainteresowany to mogę wstawić skany.
Hejka... Jak możesz to wrzuć te skany KŚ Smile
Testowanie Firewalli w programach antywirusowych... To małe... przegięcie. I dziwić się, ze na ostatniej stronie możemy kupić prenumeratę z... Kasperskim.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Superacko Smile
Nie ma problemu.
Jak dla mnie to wszystkie te testy są o kant 4 liter potłuc Smile
U mnie widać tylko środek stronySad
Nie mogę jej przewinąć w prawo lub w lewo, a na miniaturce widać, że jest jeszcze tekst.
Np. strona 32,po przybliżeniu widzę Kaspersky, G Data i Mc Afee, a nie widzę Nortona i AVGNone
Oglądam na Firefoxie

Proszę.
.z
Nie działa -> Zapisz jako...?
Nie chciałem zapisywać na dysk, ale sobie już poradziłem. Kliknąłem informacje o obrazku i wszedłem w bezpośredni link na dropboxa.
Czy w symantecu jest klawiatura wirtualna? Bpo wdl ks tak. Facepalm

edit: czy ja widzę błąd w tabelce (porównanie wyników,skrócone) u kasperskiego "skuteczność wykrywania......."nieaktywne nowe wirusy 9,07%, gdzie druga gdta ma 99,92%.

edit2: tak tak autorowi wcięło 90%, chyba poszło do banku po kaskę za art sponsorowany; ]

edit3: Nie widzę także aby był jakiś autor tego testu. Czyli całą redakcje trzeba obwinić. JA np bym się wstydził wydać artykuł z takimi błędami.

Masz rację Wink.
aż dziw, że na pierwszym miejscu nie ma G-daty z licencja na 3miesiące na płytce ;p
Jak komuś się nie ładują skany, to tutaj są linki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KŚ i testy av - wszystko jasne
Używam NIS 2012 i w tekście jest napisane coś o klawiaturze wirtualnej. NIS takowej nie ma lub jej nie potrafię znaleźć, być może Norton360 takową ma.

Nie ma tekstu K7, Viper trustPort i innych. O kant stołu taki test.
Kiedyś miałeś KIS 2011 i chwilę KIS 2012 i jednak obciążał system, a skanował całą wieczność.

O Nortonie mogę powiedzieć na razie same superlatywy. Po instalacji nie trzeba resetować konta, nie wyskakują komunikaty, nie obciąża systemu (choć jeszcze wersja 2009 przymulała jak nie wiem co). Moim następnym antywirem będzie Gdata którą z resztą już kupiłem (box) za ok 40 zł w Saturnie - jak oni na tym zarabiają to ja nie wiem.
Tam testowany jest Norton IS. Więc nawet prawdy nie napiszą...