SafeGroup

Pełna wersja: Wondershare Time Freeze i AdMuncher
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zamienie:
Wondershare Time Freeze 2.0 [klucz (chyba dożywotni bo z konkursu)]-napewno działa
AdMuncher [klucz (jeszcze pół roku prawdopodobnie)]-napewno działa

Interesuje mnie:
NoVirusThanks Radar PRO [klucz]
albo:
AppGuard [klucz]
albo:
Look ''n'' Stop FW [klucz]

Jak ktoś wogóle będzie miał te oprogramowania to zapraszam na PW...
Nie mogę Ci pomóc...ale wybór masz niezły przyznam...sam bym chciał takie lickiSmile
może... wiem że to może być nieopłacalne [dla was]i te programy są rzadko dziś spotykane ale nie mam pomysłu na coś innego [składam nowy zestaw bez antywirusa]i przydał by mi sie jakiś anti-exe\firewall [patrzyłem na darmowe itp]nie wciskajcie mi comodoGrin
Na czym ten zestaw...znaczy jaki Windows?
Win XP 32bit myślałem nad PrivateFirewall
ale tu jest dział Giełda na giełdzie chyba nie będziemy gadać o zestawach?
Jeśli nikt nie będzie chciał się zamienić to trudno będe musiał zmienić programy które mnie interesują tylko co by mi tu pasowałoNone2

marsellus

To mogę Ci dać 99,999999% że nikt się nie zamieni Grin Akurat na te softy licki nie walają się gdzie popadnie. A próbuj może akurat...
Na AG gdy będą beta testy pewnie będzie można zgarnąć lickę, ale kiedy to nie wiem... miały być w styczniu ale już luty i nic nie słychać.
W takim razie... Interesuje mnie cokolwiek byleby to nie był AV i OA jak ktoś będzie chciał sie zamienić to PM me... nie mam co zrobić z tymi lickami a chciałbym coś dostać co by mi się przydałoSmile

Konto usunięte

Mam LnS którego w zasadzie nie używam, niestety nie interesuje mnie żadna z powyższych licek Tongue
no niestety w moim notatniku z kluczami nie znajduje nic lepszego albo mam licki nie podpisane [nie wiem do czego są] Facepalm

jedna to jakiś Mechanic tak to podpisałem..
poźniej Admuncher
później WTF
później syswatch z promo na sg
później advanced system care [dla 4]też z promo
później iobitSmile
tak więc nic zachwycającego..

Edit: Agnitum znalazłem jeszcze... chyba do pakietu z antywirem.. roczne nie wiem czy chodzi..
Nowa Oferta odemnieSmile

Zamienie:
Wondershare Time Freeze 2.0 [klucz (chyba dożywotni )]-napewno działa
AdMuncher [klucz (jeszcze pół roku )]-napewno działa
Outpost Security Suite [na 1 rok nieaktywowana]- nie wiem czy działa bo nie próbowałem aktywować

Na SUPERAntiSpyware Pro

chyba ta oferta będzie już opłacalna... Lol

andrzej76

nightwhiteghost napisał(a):Na SUPERAntiSpyware Pro


Oferta nie opłacalna dla Ciebie, bo te programy Twoje są 100 razy lepsze niż beznadziejny i mało skuteczny SuperantiSpyware. Grin

PS: Swoją droga zainstaluj OSS, soft jest bardzo dobry, skuteczna zapora, moduł malware dobrej jakości, więc po co zamieniać.
wiem.. lecz mam "faze" na toSmile
ale co by było dla mnie opłacalne co nie jest typowym AV takim jak Eset itp...?

andrzej76

Co chcesz robić - wirtualzować - zamrażać cały system, tylko piaskownica do aplikacji, czy coś innego? Masz SD? ( Shadow Defender). Co , on Ci nie wystarcza, jak nie chcesz mieć av w systemie?


Dodano: 18 lut 2012, 18:44

Spróbuj z zapór tych - PC Tools Firewall Plus, Zone Alarm Free, Ashampoo Firewall Free,Privatefirewall, Outpost Firewall Free. Nie wiem czy miałeś Comodo Firewall, OA Firewall wykluczam - bo nie chcesz.
Tak...mam SD jako wirtualizator i MD jako HIPS... szukałem dla siebie jakiegoś firewalla lub anty-exe... Składam coś nie bazującego na AV tylko na mojej głowie... lubie jak coś się mnie dużo pyta. Testowałem niektóre firewalle nawet Comodo i ten PrivateFirewall... PF przypadł mi do gustu ale coś było nie tak bo zanim zdecydowałem czy zezwolić\zablokować to program robił co chciał w poprzednich wersjach było ok..
Tak jak już mówiłem składam zestaw bez AV...

Edit: Nie mam co zrobić z tymi lickami... poprostu staram sie coś wydumać co mi sie przyda

andrzej76

nightwhiteghost napisał(a):ale coś było nie tak bo zanim zdecydowałem czy zezwolić\zablokować to program robił co chciał w poprzednich wersjach było ok..


Jest czas w którym decydujesz( ileś tam sekund), po nim - robi to za Ciebie program. Grin
dobra był komunikat 30 sek ok chyba aż taki nierozumny to ja nie jestem tylko zanim to 30 sek zeszło to program już dawno się uruchomił..
ale dobra już tak sie nie czepiam bo znowu wyjde na tym forum na idiotę który zdaniem wszystkich "nic nie umie"

andrzej76

1.SD + MD + EMET

2.DefenseWall Personal Firewall + EMET
acha to w takim razie wypróbuje tego emeta albo OP jak mówisz... i licki w takim razie zatrzymam możecie zamknąć..

ktośtam

A może samo Sandboxie? Dobrze skonfigurowane powinno wystarczyć w 100%.
tylko że nie mam takiej licki a darmowa wersja chyba by nie wystarczyła...[?]
Stron: 1 2