SafeGroup

Pełna wersja: Menadzer zadań - k
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak na załączonym zdjęciu - od jakiegoś czasu, wydaje mi sie, że wywołała to instalacja któregoś programu, zawsze ostrożnie dobieram co instaluję, co dziwne powróciło po przywróceniu obrazu dysku. Widział ktoś coś podobnego?
korbennn napisał(a):Jak na załączonym zdjęciu - od jakiegoś czasu, wydaje mi sie, że wywołała to instalacja któregoś programu, zawsze ostrożnie dobieram co instaluję, co dziwne powróciło po przywróceniu obrazu dysku. Widział ktoś coś podobnego?
Tak, tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A można prosić jaśniej?
Znowu mi się to samo stało co u Ciebie Smile
Zauważyłem, że instalacja Kingsoft Office Suite 2012 to spowodowała.
Czy instalowałeś ten soft u siebie ?
Ależ tak! ja podejrzewałem WiseRegCleaner - ależ ze mnie wałek, że podejrzewałem idealny cleaner, a to był office! Kurna, teraz zdałaby się jakaś wersja naprawcza, bo nie chciałbym pozbywać się office''a, przydatny, szczególnie zamiast powerpointa.
Sprawa rozwiązana - zamykam.

Konto usunięte

Pozwoliłem sobie otworzyć temat bo ostatnio też mnie to dopadło (też chyba po próbie z Kingsoft Office).
Rozwiązanie wydaje się kuriozalne, ale działa...

Panel sterowania -> Zmień format daty, godziny lub liczb -> Ustawienia dodatkowe -> klikamy resetuj...

Tadam! Pokazuje dobrze Smile
Hallelujah!
ponad rok zmuszony byłem korzystać z SystemExplorerPortable

już nie muszę,

zdrowie!