SafeGroup

Pełna wersja: Darmowe promocje Aviry Premium.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Jurek

Mam pytanie, czy darmowe promocje Aviry Premium i SS, które polecamy są legalne?
Ponoć adresy do promocji udostępnili właściciele pism komputerowych, którzy otrzymali płytkę z programem i adresem do promocyjnego keya. Jeżeli tak jest, to mam propozycje dla Jarka i Serafina, żeby spróbować załatwić legalne promocje dla userów naszego forum. Portal "dobreprogramy" robi tak w przypadku Nortona. Byłaby to znakomita reklama dla Aviry, która powoli wchodzi na polski rynek a użytkownicy naszej strony by też na tym skorzystali i byłoby ich znacznie więcej Smile

Pozdrawiam.
Nie sa legalne. Najczesciej te promocje sa dawane do zagranicznych pism komputerowych, wchodzac na strone z promocja Aviry po prawej stronie na gorze jest wyswietlany obrazek danego pisma ktore udostepnia swoim czytelnikom te promocje np. Active!
Jesli posiadasz egzemplarz takiego czasopisma - OK promocja dla Ciebie bedzie legalna, jesli nie - promocja z ktorej korzystasz nie jest legalna.
To tyle jesli chodzi o legalnosc Smile

lunaticdreams

dokładnie .....masz gazetkę jesteś legal
Jeżeli nie masz numeru czasopisma, w którym ukazał się program, jest to niestety nielegalne. W tej kwestii ze "Starym Piratem" muszę się zgodzić.
Avira jeszcze niezbyt szybko wchodzi na polski rynek. Nawet polskiej wersji nie ma i nie wiadomo, kiedy ma być.
Plati napisał(a):Avira jeszcze niezbyt szybko wchodzi na polski rynek. Nawet polskiej wersji nie ma i nie wiadomo, kiedy ma być.
Oj, tak, nie śpieszą się o nas. <axe>

napisał: Użytkownik Aviry od 2003 roku. (jak to brzmi!) Grin

i pisze dalej: Najlepszą radą, aby razem z promocją być legal i, póki to forum nie doczeka się własnych promocji, korzystać z takich promocji w ten sposób: Śledźmy zawartość pism komputerowych i w przeznaczonym do tego temacie informujmy, że ukazało się to a to pismo, ten numer, w tej cenie. Kupmy, używajmy Aviry Premium i legal. Taka grupa szybkiego reagowania. Wink

Jurek

Biko napisał(a):
Plati napisał(a):Najlepszą radą, aby razem z promocją być legal i, póki to forum nie doczeka się własnych promocji, korzystać z takich promocji w ten sposób: Śledźmy zawartość pism komputerowych i w przeznaczonym do tego temacie informujmy, że ukazało się to a to pismo, ten numer, w tej cenie. Kupmy, używajmy Aviry Premium i legal. Taka grupa szybkiego reagowania. Wink


Dobry pomysł!
Jeżeli macie jakieś info o promocjach w pismach komputerowych, dotyczących AV i firewalli z górnej półki (Avira, Kasperczak, GDATA, Outpost Firewall, Online Armor) to dajcie cynk.
Promocja Świąteczna na Online Armor Firewall
zniżka $15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Christmas promo code:
XMAS08

Cena bez promocji: $39.95
Cena w Świątecznej promocji: tylko $24.95 !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wg mnie swietny deal Grin
Napisalem bo byc moze jednak sie ktos skusi, tym bardziej, ze kupujac oa dostajemy licencje na rok - to znaczy ze przez rok dostawac bedziemy aktualizacje produktu, oraz dostaniemy nowa wersje jesli taka zostanie wydana, po okresie 1 roku mamy dwie opcje, mozemy wykupic kontynuacje licencji na kolejny rok za cene $14.95 lub nie placac nic korzystac dalej z OA ale bez uaktualnien. Czyli patrzac na to z tego punktu widzenia tak czy inaczej dostajemy produkt w wieczyste uzytkowanie, od nas zalezy czy bedziemy chcieli go uaktualniac do nowszej wersji.
, jestem użytkownikiem Avira AntiVir (początkowo H+BEDV Datentechnik AntiVir) od 200 5roku. A co do testów, teraz forma jest legalna.
Ja przed 2005 rokiem używałem Norton SystemWorks 2002. Przed 2002 nie potrzebowałem antywirusa, bo nie było dużo wirusów Smile
Dobrze, piszcie już na temat bo straszny OT w tym temacie zapanował.
Wracajcie do tematu, nie zbaczajcie z wątku.

Jurek

Serafin napisał(a):Wracajcie do tematu, nie zbaczajcie z wątku.


Wracam więc do tematu i mam pytanie, czy jest jakaś szansa na darmową promocję Aviry Premium dla userów naszego forum?
Nie jesteśmy oficjalnym supportem aviry, więc szanse są raczej niewielkie.

Jurek

Darmowe promocje na Avirę Premium z 3.01.2009:

Avira AntiVir Premium na 6 miesięcy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Avira Premium Security Suite na 90 dni:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Strony z legalnymi promocjami, również na Avirę Premium:



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek napisał(a):Darmowe promocje na Avirę Premium:

Avira AntiVir Premium na 6 miesięcy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Avira Premium Security Suite na 90 dni:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ta wersja "Premium Security Suite" jest z firewallem? Opłaca się instalować Smile? Jako całościowy pakiet.
Tak to jest z firewallem, osobiście nie polecam PSS gdyż z tego co wiem to ma cieniutki ten firewall. Lepiej samą avirę premium jak już
szef_avira napisał(a):Tak to jest z firewallem, osobiście nie polecam PSS gdyż z tego co wiem to ma cieniutki ten firewall. Lepiej samą avirę premium jak już


Ale z tego co słyszałem, również w przypadku ESETa ten test był błędnie robiony w tym sensie, że programy takie jak ESS lub Avira PSS nie wykryły w teście złośliwego kody tylko fałszywkę i nie zareagowały...
Ja osobiście nie używam pakietów typu ESS czt Avira PSS. Jedyny pakiet jaki miałem to KIS.

Jurek

Ratatui napisał(a):Ta wersja "Premium Security Suite" jest z firewallem? Opłaca się instalować Smile? Jako całościowy pakiet.


Avira SS posiada firewall o niebo lepszy od zapory systemowej i skuteczniejszy od firewalla Eseta. Jeżeli nie mamy dużych wymagań związanych z zaporą lub nie ma potrzeby, to warto zainstalować Avirę SS, która posiada również antyspam i beckup.

Ja używam Outposta ponieważ bardzo sobie cenię i lubię ten firewall a ze spamem znakomicie sobie radzi Thunderbird 3 Beta 1.

Jurek

Strona z ośmioma legalnymi promocjami na Avirę SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2 3