SafeGroup

Pełna wersja: Zemana Antilogger a Windows 7 (x64)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Jak w temacie na moim kompie śmiga Windows 7 (x64), do ochrony komputera używamCIS 2012. Ostatnio doinstalowałem na keyloggery Zemane Antilogger. Znalazlem informacje ze program jest kompatybilny z systemami (x64) -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zastanawiam się jednak, czy Zemana potrzebna mi jest jako dodatkowa ochrona do CIS i czy program jest tak samo skuteczny jak na systemach (x32).



Pozdro.
Przy CIS,to zbędny dodatek,no chyba że przeprowadzasz jakieś poważne transakcje,to w tej kwestii nigdy nie jest za dużo zabezpieczeń,które i tak przed głupotą nie ochronią ;-)
Korzystam z bankowości internetowej oraz giełdy.
Zemana AntiLogger na 64 bitowe systemy nie chroni zbyt dobrze. Duzo lepszym.wyborem bylby SpyShelter Premium. Jest to platny program, ale o wiele lepszy od Zemany.

ktośtam

No i nie zapominajmy, że SS Premium jest na licencji dożywotniej w przeciwieństwie do Zemany Wink
kamil10506 napisał(a):Zemana AntiLogger na 64 bitowe systemy nie chroni zbyt dobrze. Duzo lepszym.wyborem bylby SpyShelter Premium. Jest to platny program, ale o wiele lepszy od Zemany.

Dokładnie tak jak piszę Kamil, zemana na x64 to cienki wybór choć ja przy CIS nie widzę sensu uzywania ani zemany ani spyshelter premium. Smile

Send from my HTC Wildfire S using Tapatalk