SafeGroup

Pełna wersja: klucz do OA Premium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ZAMIENIĘ lub ODDAM
w dobre ręce ważną jeszcze na ok. 330 dni licencję na OA Premium. Nie mam konkretnych wymagań poza jednym - chciałbym, żeby nowy użytkownik naprawdę jej potrzebował i używał programu.
Czego oczekuję?...nic specjalnego nie przychodzi mi do głowy...czekam po prostu na jakieś propozycje.
Żadnego zainteresowaniaQuestion
Mam jeszcze jedną czystą licencję na OA Premium, gdyby nie to, to bym poprosił, ale raczej nie miałbym co zaoferować w zamian Wink

P.S. Jeśli dodałem jedną licencje z promocji z końca grudnia, a kolejną którą otrzymałem od użytkownika forum, do swojego konta internetowego OA, to chyba ich nie stracę, hm?

Eugeniusz

nikitagorbaczow napisał(a):P.S. Jeśli dodałem jedną licencje z promocji z końca grudnia, a kolejną którą otrzymałem od użytkownika forum, do swojego konta internetowego OA, to chyba ich nie stracę, hm?

Nic nie stracisz, ale swoje klucze dodawaj teraz do konta na cc.emsisoft.com Smile - nie trzeba resetować licencji po każdej reinstalacji.
Licencja już poszła do "ludzi"...temat jest zamknięty.