SafeGroup

Pełna wersja: Warto instalować Emsisoft Mamutu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Czy warto zainstalować Emsisoft Mamutu? Posiadam obecnie: eScan IS 11 + SpyShelter Premium.

Eugeniusz

Gdybyś miał tylko eScan, to tak. Ale w takiej sytuacji - nie.
Przyłączę się do pytania. A czy w moim przypadku warto instalować Mamuta GrinWszystkie moje programy są w podpisie. Dodatkowo mamutu każe odinstalować Emsisoft Anti-Malware podczas próby instalacji.
EAM ma juz w sobie Mamutu...
A w wersji free też działa?
Wersja Free to tylko skaner na żądanie. Nie ma ochrony realtime, a więc Mamutu też nie.

Eugeniusz

Ale jeśli masz EAM zainstalowane w wersji Free to i tak Mamutu nie pozwoli się zainstalować na tym systemie (status i typ licencji nie jest sprawdzany).
Jak się kształtuję zużycie zasobów w Mamutu?
U mnie Mamutu to 10 176 K Smile
nikitagorbaczow napisał(a):Jak się kształtuję zużycie zasobów w Mamutu?
Radziłbymbardziej zwrócić uwagę na cpu.
Dzięki Waves, a jak z tym CPU?
Mamutu zużywa zaledwie kilka MB z RAM...na procesor nie patrzyłem, ale nie pamiętam żeby mnie zaskoczył jakimś dziwnym wynikiem. Myślę, że śmiało mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że z tych co najmniej "-nastu" monitorów, które testowałem dłużej Mamutu wypada najlepiej...chyba nie ma konkurencji dla siebie. Nawet TF, choć zużywa zaledwie kilka MB, bywa bardziej odczuwalny.
Również chyba się skuszę. Rozumiem, że z OA Premium nie będzie większych problemów?
Nie ma żadnych...w każdym razie ja nie miałem przez około rok czasuCool