SafeGroup

Pełna wersja: Ciekawy test
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Avast na prowadzeniu Smile
wygrał Dr.Web Anti-Virus 4.44 a zresztą był już ten test na forum!

Jurek

Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Avast na prowadzeniu Smile


Ten test jest tak samo ciekawy jak Twoje opinie na temat Nortona i NODa Grin
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Avast na prowadzeniu Smile


Ten test jest tak samo ciekawy jak Twoje opinie na temat Nortona i NODa Grin


Na pewno moje wypowiedzi są bardziej normalne niż twoje podniecanie się "paczuszką" wirusów i ferowaniem opinii.
panowie po po się kłócić?mamy święta!!a tak serio każdy używa to co mu pasuje!jeden lubi noda a drugi avasta i tak było jest i będzie!Pozdro
Ja kiedyś używałem Nortona, a teraz nie zamierzam do niego wracać. W 2002 roku był okrzyknięty (tak jak avast dziś) "najlepszym AV" i rzeczywiście ak było z mich doświadczeń. W 2005 mialem format komputera bo tablica partycji uszkodzila sie przez wirusy, ktore nei wykryl Norton (nawet informatyk mi tak powiedzial) i dal mi plytke z Avirą.
Ten test to jakieś nie porozumienie, Avira moim zdaniem jest najlepsza i tyle
Pozdrawiam

Jurek

Ratatui napisał(a):Na pewno moje wypowiedzi są bardziej normalne niż twoje podniecanie się "paczuszką" wirusów i ferowaniem opinii.


Każdy z nas feruje jakieś opinie, ważne jest jednak, żeby się do nich nadmiernie nie przywiązywać Smile
Zacytuj mi moją wypowiedź na forum, gdzie się podniecam paczuszką wirusów, na której testowaliśmy AV. To raczej ty masz z tym problem, ponieważ twój ukochany antywirus wypadł w tym teście żenująco.
Paczki wirusów, szczególnie te większe i właściwie dobrane są jednak ważne. Zabrakłoby nam życia, żeby tak przetestować skuteczność antywira jak to robi np. AV comparatives. Dlatego uważam, że renomowane testy są bardzo pomocne w doborze bardzo dobrego AV, a nie tylko osobiste doświadczenia i opinie.
Jeżeli uważasz, że się mylę, to zainstaluj na pewien czas Avirę Premium i surfuj po zawirusowanych stronach a potem zrób to samo z NODem i Nortonem Smile
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):Na pewno moje wypowiedzi są bardziej normalne niż twoje podniecanie się "paczuszką" wirusów i ferowaniem opinii.


Każdy z nas feruje jakieś opinie, ważne jest jednak, żeby się do nich nadmiernie nie przywiązywać Smile
Zacytuj mi moją wypowiedź na forum, gdzie się podniecam paczuszką wirusów, na której testowaliśmy AV. To raczej ty masz z tym problem, ponieważ twój ukochany antywirus wypadł w tym teście żenująco.
Paczki wirusów, szczególnie te większe i właściwie dobrane są jednak ważne. Zabrakłoby nam życia, żeby tak przetestować skuteczność antywira jak to robi np. AV comparatives. Dlatego uważam, że renomowane testy są bardzo pomocne w doborze bardzo dobrego AV, a nie tylko osobiste doświadczenia i opinie.
Jeżeli uważasz, że się mylę, to zainstaluj na pewien czas Avirę Premium i surfuj po zawirusowanych stronach a potem zrób to samo z NODem i Nortonem Smile


Ukochany to może nie Wink Po prostu ani razu mnie nie zawiódł a do tego praktycznie nie zżera zasobów systemowych. Mam pewne opory przed zainstalowaniem Aviry bo nie jest to dość popularny antywirusów wśród użytkowników jak i firm, chociaż tutaj mogę się mylić Wink Mogę nawet spróbować zainstalować Avire Premium (90 - dniową - tak?) tylko z oddzielnym firewallem najlepiej czy ten wbudowany wystarczy?
Tutaj (również jak ESET) test firewalla wyszedł źle:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Było jakieś oficjalne wyjaśnienie/stanowisko Aviry w sprawie tego testu? ESET coś tam kombinował ale nie wiem czy w to wierzyć Wink

Jurek

@ Ratatui
Ja używam Outposta Firewalla Pro 2009 PL. Jest bardzo skuteczny i funkcjonalny, również dla niezaawansowanych użytkowników. Polecam Smile
Jurek napisał(a):@ Ratatui
Ja używam Outposta Firewalla Pro 2009 PL. Jest bardzo skuteczny i funkcjonalny, również dla niezaawansowanych użytkowników. Polecam Smile


Wersje 30 dniową Outposta czy zakupiłeś Wink Avira Premium + windowsowski firewall wystarczy? Hmm wiem, dziwne pytanie.

Jurek

Ratatui napisał(a):
Jurek napisał(a):@ Ratatui
Ja używam Outposta Firewalla Pro 2009 PL. Jest bardzo skuteczny i funkcjonalny, również dla niezaawansowanych użytkowników. Polecam Smile


Wersje 30 dniową Outposta czy zakupiłeś Tongue? Wersja Premium Aviry na 90 dni jest bez zapory, prawda? Sad Szukam jakiegoś nieskomplikowanego programu dla moich rodziców gdyż ja już po świętach wracam do studiowania, PC zostanie dla nich i nie chcę ich zbytnio obciążać obsługą firewalla i antywira Wink Avira Premium + windowsowski firewall wystarczy? Hmm wiem, dziwne pytanie.


Używam Outposta w trybie normalnym z samouczeniem (dla niezaawansowanych), ze względu na wygodę. Tworzy automatyczne reguły i bardzo rzadko się odzywa. W tym trybie jest prostsza od zapory Aviry i znacznie bardziej skuteczna. Blokuje IP, ukrywa kompa i porty w sieci, blokuje niebezpieczne strony, monitoruje połączenia i zmiany w systemie. Bardzo dobry AV i zapora systemowa w pewnych warunkach może wystarczyć ale jednak lepiej się zabezpieczyć. Kiedyś nie doceniałem znaczenia profesjonalnego firewalla ale gdy zaczęły wpadać wiry nie wiadomo skąd, zrozumiałem że jest potrzebny Smile
O szczegóły możesz zapytać na PW.

Skanery w Avirze Premium najlepiej ustawić na "Automatic".
Guard i WebGuard na "Deny access", MailGuard "delete email" a Scan: pierwsza akcja "repair" a druga "delete" z zaznaczoną kwarantanną.
Outpost Firewall 2009 jest skuteczny i wygodny w obsłudze.