SafeGroup

Pełna wersja: AV.TEST Ochrona dla systemu Android marzec 2012
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W teście brało udział 41 programów do testu wykorzystano 618 próbek

wyniki testu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


szybki podgląd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No Avast nice Smile
o ile android ma programów zabezpieczających Smile
Android ściąga na siebie wirusy podobnie ja winshit

rzeczywiście bardzo dobrze wypadł avast w porównaniu
Może gdyby twórcy systemów zauważyli potrzebę wirtualizacji programów w systemie to niestraszne były by nam wirusy.
Dużo antywirusów, a jednak na Androidzie trudniej złapać wirusa niż na Windowsie. Najwięcej jest ich chyba w zcrackowanych grach z chomikuj, na fb i SMS-ach reklamowych które życzą sobie za wiadomość po 20 zł.


Dodano: 11 mar 2012, 16:42

polak900 napisał(a):rzeczywiście bardzo dobrze wypadł avast w porównaniu

Ale Kasperczak lepszy Grin
Pomimo że lepiej chroni to nie chcę płacić bodajże 25 zł, jak mam porównywalną ochronę za free.
Zostawić siostrze Dr. Web''a, czy zainstalować Avasta? Co sądzicie? Sam nie korzystam z Androida i nie mam styczności z tym systemem więc nie wiem...

andrzej76

Ja bym zainstalował Avasta , po polsku i solidny, lekki dla Androida i nie żre baterii. Wink

(używałem Avast-a 3 m-ce, wszystko było ok z telefonem, żadnych problemów, teraz jednak mam Webroot SA Mobile Security bo mam go na rok w pakiecie na 3 fony).
andrzej76 napisał(a):Ja bym zainstalował Avasta , po polsku i solidny, lekki dla Androida i nie żre baterii. Wink

A jak Dr. Web z baterią? Drenuje ją bardziej?

McAlex

Dr.Weba ma moj brat i jest spokoGrin Zrobiłem raz test na jakies paczce wirusow z neta, wykasował wszystkie podobnie jak moj kasperskiGrin
Bardzo fajny programik.
Z bateria wszystko ok, nie ma widocznego wpływuGrin