SafeGroup

Pełna wersja: Roboscan Internet Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam miałem ten pakiet na laptopie,odinstalowałem goale zostały mi jakieś pozostałości bo pc tools firewall ma konflikt pokazuje mi podczas instalacji ze jest w systemie roboscan jak go usunąć lub znajśćmam kingsoft pc doktor co do niego jeszcze dać
Przeleć system CCleaner.
Powinien usunąć resztki po AV.
czyściłem nadal to samo pc tools pokazuje że robo jest w systemie

andrzej76

CCleaner nie znajdzie wszystkiego. Otwórz edytor rejestru (start - w okienku "wyszukaj programy i pliki."..wpisz - regedit) i w każdym kluczu ( ROOT, CURRENT USER, LOCAL MACHINE, USERS, CURRENT CONFIG) znajdź jego pozostałości czyliprawoklik na każdym zkluczów , potemznajdź... i wpisz Roboscan , kliknij "znajdź następny" i co znajdzie usuń.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jeśli tak nie da rady, wykonaj to samo ale w trybie awaryjnym ( włączając komputer klawisz F5 czy F8 , jest różnie, sprawdź) bez obsługi sieci. Jakiś proces tego programu jest cały czas aktywny w systemie , dlatego trzeba go usunąć lub zakończyć.
przeszukałem,znalezione usunięte ale nadal go wykrywa

andrzej76

Uruchommenedżera zadań ( prawoklik na dolnym szerokim pasku z ikonami na pulpicie) , zobacz czy tam on widnieje ( okno menedżera - zakładka procesy, zaznaczone z lewej strony na dole - procesy wszystkich użytkowników), następnie zrób prawoklik na pliku Roboscana jak znajdziesz i kliknij na " otwórz lokalizację pliku" i spróbuj usunąć. Jeśli nie będzie można , wykonaj to samo ale w trybie awaryjnym bez obsługi sieci, wtedy powinieneś go bez przeszkód wywalić i nie powinno go już być. Uruchom po tym komputer normalnie i sprawdź efekt.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

byłem na awaryjnym i nic, menedżer zadań nie ma takiego procesu

ktośtam

Otwórz notatnik i wklej to:
Kod:
net stop winmgmt
CD C:\WINDOWS\system32\WBEM
RD /S /Q Repository
net start winmgmt

i zapisz plik z rozszerzeniem .bat i wykonaj go z prawami Administratora.
Później wykonaj czyszczenie systemu za pomocą Kingsoft PC Doctor: Junk Cleaner i Registry Cleaner.
Dla pewności możesz użyć również Auslogics Registry Cleaner:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To powinno pomóc.
oooo dzięki pomogło jesteś wielki a na marginesie co dodać do KINGSOFT PC Doctor

ktośtam

Zapraszam do tego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na naszym forum.
Załóż temat z podaniem wersji systemu, architektury, konfiguracji sprzętowej, sposobu korzystania z komputera i Twoich oczekiwań względem programu/programów zabezpieczających i na 100% coś Ci doradzimy.
ok jeszcze raz dzięki Smile