SafeGroup

Pełna wersja: Iridia - wygaszacz ekranu od Kaspersky Lab
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawostka, ale i bardzo przydatna rzecz...coś bardziej dla fanów bezpieczeństwa, a przy tym interesujący i futurystyczny gadżet Smile
Kaspersky Lab już jakiś czas temu opublikował swój firmowy wygaszacz ekranu pod nazwą Iridia , dzięki któremu niemal na bieżąco (aktualizacje co 12 godzin) ukazywane są w ciekawej graficznie formie najbardziej aktualne zagrożenia, ich rozmieszczenie, statystyki zagrożeń blokowanych, itp.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na podstawie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

------------------
edit:
To naprawdę świetny gadżet!! Grin
Po uruchomieniu pliku ładuje się "konsola", nawiązuje się połączenie i następuje aktualizacja danych...potem startuje już animacja.

Eugeniusz

Norton miał to samo ze 3 lata temu Grin.
Norton miał brzydsze Idea
Właśnie Smile Asg dobrze prawi...Norton był wcześniej ze swoim wygaszaczem, ale wciąż jest on nie tak atrakcyjny graficznie...choć bardziej kolorowy...i nie widać na nim działań w czasie rzeczywistym, ale bardziej podsumowania poprzednich okresów. Poza tym...waży 2 razy więcej (ponad 5 mega) i jak go teraz usuchomiłem, to od razu wyskoczył systemowy komunikat o błędach aplikacji...udało się go odpalić dopiero za trzecim razem.
Jeszcze jedno "poza tym"...wygaszacz Nortona musi być zainstalowany...Iridię wystarczy skopiować do katalogu C:\Windows\System32 tam gdzie reszta wygaszaczy systemowych...potem masz już go w ustawieniach ekranu w zakładce "wygaszacz ekranu" i do tego masz dostęp do jego ustawień...bo są i można je zmieniaćCool
Dla mnie wygaszacz ekranu to jak sama nazwa mówi powonień wygaszać ekran i oszczędzać pobór prądu. Ja w takich gadżetach nie widzę żadnego plusa.
Eeee tam Bardok...pewnie energii to on nie oszczędzi, ale za to można sobie popatrzeć na coś fajnego i pożytecznego przy tym Wink
Ale działa to tylko z Kasperskym , rozumiem?