SafeGroup

Pełna wersja: Google Street View w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Apocalypse

Ruszyła wreszcie usługa Street View w Polsce.
Na razie jeszcze nie ma wszystkich ulic ale całość działa całkiem dobrze :-).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

I już mamy polskie hity streeta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Apocalypse

Hehe. Dla mnie w sumie najważniejsze, że jest. Nie muszę jechać całego miasta, żeby zobaczyć np. mieszkanie.
Polska...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Grin
aope skąd Ty to wziąłeś Lol
nawet rejestracje widać ;0

ps: pewnie wysiadła zaudi i pyta o drogę
aope napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dobre Lol
nie ma już osobnej wersji Google Earth bo teraz jakieś badziewie z chrome się instaluje ?
Gdy zainstalowałem u siebie Google Earth zainstalowało mi się jakieś jego dziadostwo do FF
Mało tych miast dodali. Liczyłem na 20 największych. A tak, pozostaje tylko norc.pl
mi się zainstalował chrome, updater i pluginy bez możliwości jakiegokolwiek wyboruWall
Mi się zainstalował Google Update i plugin Google Earth
Oczywiście "Wepchały się" również bez mojej wiedzy do przeglądarki i nie da się ich z niej usunąć :crazy:

Apocalypse

Nie wiem dlaczego ale w Polsce jest to strasznie ułomne. Nawet im się Warszawy nie chciało sfotografować dokładnie. Rzeszowa nie ma?
X26 napisał(a):Nie wiem dlaczego ale w Polsce jest to strasznie ułomne. Nawet im się Warszawy nie chciało sfotografować dokładnie. Rzeszowa nie ma?
to jest już związane z ilością klientów i użytkowników. Widać w Polsce jeszcze mało ich google posiada.