SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Security Scan 2.0 BETA 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kaspersky Security Scan to darmowy skaner, który wykorzystuje najnowsze technologie, "Kaspersky Lab" - bazy antywirusowe, heurystyczną analizę zagrożeń, jak również winformacje z "chmury"

Po zakończonym skanowaniu program informuje nas czy posiadamy oprogramowanie zabezpieczające, wykrytych lukach w systemie i aplikacjach oraz wykrytych zagrożeniach.

Skaner nie usuwa znalezionych zagrożeń aby się ich pozbyć jesteśmy kierowani na stronę gdzie możemy nabyć pełne wersję rozwiązań Kasperskyego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czyli kolejny bubel.

Konto usunięte

Ciekawe czy to używa mechanizmów z KAV/KIS, czy jest czymś bardziej "pro" typu Norton Power Eraser.
Kolejny chwyt dla kasy... Jak Symantec

Eugeniusz

To raczej program typu "sprawdźmy czy masz bezpieczny komputer (czy masz antywirusa lub czy występują określone symptomy dla zakażonego systemu), jak nie to wypróbuj nasz wybitnie skuteczny produkt!".
Nie ma co się zżymać i krytykować...nie pierwszy i pewnie nie ostatni "wykrywacz" tylko Smile Hitman darmowy też jak mi się wydaje wykrywa tylko po okresie próbnym.
ichito napisał(a):Nie ma co się zżymać i krytykować...nie pierwszy i pewnie nie ostatni "wykrywacz" tylko Smile Hitman darmowy też jak mi się wydaje wykrywa tylko po okresie próbnym.

Co do Hitmana to się mylisz Smile

marsellus

ichito napisał(a):Nie ma co się zżymać i krytykować...nie pierwszy i pewnie nie ostatni "wykrywacz" tylko Smile Hitman darmowy też jak mi się wydaje wykrywa tylko po okresie próbnym.

Tak, tylko darmową lickę 30 dniową można aktywować w dowolnym czasie (czyli jak coś złapiemy Wink

McAlex

Jedyny lekki programik tego producentaGrin Zrobiłem szybki skan i nic nie wykrył. Ładna szata graficzna. I tyleGrin