SafeGroup

Pełna wersja: Zestaw dla XP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows XP HE SP3

Zastosowanie:
Muzyka, sieć, filmy, bankowość

Podzespoły:
-AMD Athlon x2 64 6000+ 3.1 GHz
-GeForce 9600GT
-2GB ram

Witam wszystkich ! : )

Czy taki zestaw będzie dobrym rozwiązaniem ? Czy MBAM jest tu konieczny ?Jestem doświadczonym użytkownikiem, nigdy nie wchodzę na "podejrzane" strony. Zawsze używam aktualnego oprogramowania.

Comodo Internet Security + Emsisoft Emergency Kit (skaner na żądanie)

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt : )

ktośtam

Moim zdaniem, Twój zestaw + zdrowy rozsądek, to bardzo dobre zabezpieczenie.
Pozdrawiam.
Jesteś raczej zaawansowanym użytkownikiem więc z takim zestawem możesz spać spokojnie Smile
Z pewnością jest dobrym rozwiązaniem SmileA przy doświadczeniu, aktualnym sofcie i rozwadze w zupełności wystarczy.
dzialaszek napisał(a):Czy MBAM jest tu konieczny?

Nie jest konieczny, choć ja np. mając EAM i tak używam mbam i hitmana jako dodatkowych skanerów na żądanie.
Od przybytku głowa nie boli Wink

ktośtam

Od przybytku może i nie, ale tak naprawdę w przypadku kiedy masz EEK, to powiedziałbym, że MBAM raczej nie będzie miał co robić.
Ja od kiedy używam EAM do ochrony w real time, to nie pamiętam kiedy ostatni raz użyłem MBAM.
Ja tam od czasu do czasu lubię prześwietlić system HitmanemPro.. w jego skład wchodzi silnik IKARUS, G Data, Dr. Web więc nie ma mowy o jakimkolwiek uchybieniu Smile choć nie wiem czemu ale czasami hitman potrafi mi przywiesić przy dużych plikach