SafeGroup

Pełna wersja: Test w PC Format 02/2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Kolejność miejsca w teście:

1. Norton Internet Security 2009 (Nie stwierdzono minusów.........)
2. McAffe Internet Security 2009
3. F-Secure Internet Security 2009
4. BitDefender Total Security 2009
5. Panda Internet Security 2009
6. ESET Smart Security 3.0 (przyczepili się do uciążliwej rejestracji produktu i braku informacji czy jest ochrona antyphishingowa)
7. G DATA Internet Security 2009
8. Kaspersky Internet Security 2009 (Kasperskiego nieźle zjechali)

W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

EDIT

Śmiech na sali. Założę się, że Avira będzie w tym dziwnym teście na szarym końcu Grin Gratuluje poczucia humoru testerom PC Format.

Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?

EDIT 2

Test obejmował skanowanie obiektów MALWARE.
Podpłacony test i tyle...

lunaticdreams

Ratatui napisał(a):Kolejność miejsca w teście:

1. Norton Internet Security 2009 (Nie stwierdzono minusów.........)
2. McAffe Internet Security 2009
3. F-Secure Internet Security 2009
4. BitDefender Total Security 2009
5. Panda Internet Security 2009
6. ESET Smart Security 3.0 (przyczepili się do uciążliwej rejestracji produktu i braku informacji czy jest ochrona antyphishingowa)
7. G DATA Internet Security 2009
8. Kaspersky Internet Security 2009 (Kasperskiego nieźle zjechali)

W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

EDIT

Śmiech na sali. Założę się, że Avira będzie w tym dziwnym teście na szarym końcu Grin Gratuluje poczucia humoru testerom PC Format.

Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?


Ciekawe ile im dali za wystawienie NORTONA na 1 miejscu i naczym oni to testowali.Smiech na sali ponieważ co doMcAffe Internet Security 2009 i wogóle produktów tejże firmy zaufania niemam podobnie jak tysiące innych użytkowników,jeszcze ani jednej dobrej opini nie czytałem na temat McAffe
Śmiech na sali Grin
Testów gazet nie biorę na poważnie od jakiegoś czasu. Rok temu w KŚ był test AV i Avira na 10 antywirusów zajęła ostatnią pozycję. Co ciekawe, wykrywalność miała lepszą od zwycięzcy - KAV. Avirze dostało się za brak polskiej wqersji programu, za brak polskiej wersji instrukcji obsługi, forum (?), pomocy i nr-u telefonu (dziwne, jak byk na stronie oficjalnej Aviry (w byle jakim artykule na dole strony). A nagłówek był mniej więcej taki "Wykrywanie behawioralne u antywirusów".

Jurek

Ratatui napisał(a):Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?


Bez komentarza Smile
lunaticdreams napisał(a):
Ratatui napisał(a):Kolejność miejsca w teście:

1. Norton Internet Security 2009 (Nie stwierdzono minusów.........)
2. McAffe Internet Security 2009
3. F-Secure Internet Security 2009
4. BitDefender Total Security 2009
5. Panda Internet Security 2009
6. ESET Smart Security 3.0 (przyczepili się do uciążliwej rejestracji produktu i braku informacji czy jest ochrona antyphishingowa)
7. G DATA Internet Security 2009
8. Kaspersky Internet Security 2009 (Kasperskiego nieźle zjechali)

W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

EDIT

Śmiech na sali. Założę się, że Avira będzie w tym dziwnym teście na szarym końcu Grin Gratuluje poczucia humoru testerom PC Format.

Jak Wy oceniacie wiarygodność takiego testu Smile?


Ciekawe ile im dali za wystawienie NORTONA na 1 miejscu i naczym oni to testowali.Smiech na sali ponieważ co doMcAffe Internet Security 2009 i wogóle produktów tejże firmy zaufania niemam podobnie jak tysiące innych użytkowników,jeszcze ani jednej dobrej opini nie czytałem na temat McAffe

Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma . Norton wserwisie PCMAG zajął również1 miejsce wśród pakietów internet security ( najwidoczniej musi być dobry , choć niektórzy na tym forum twierdzą , że program ten jest dziurawy jak sito ) :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

VenomX napisał(a):Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma .


I bardzo dobrze że nie ma - dla mnie testy z czasopism są nic niewarte - korupcją czuć na odległość.
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma .


I bardzo dobrze że nie ma - dla mnie testy z czasopism są nic niewarte - korupcją czuć na odległość.

Może tak a może i nie , jedno jest pewne : Norton Internet Security 2009 został uznany za najlepszy pakiet dla grupy : PCMAG ( zagraniczny serwis ) jak i PC FORMAT .
VenomX napisał(a):Może tak a może i nie , jedno jest pewne : Norton Internet Security 2009 został uznany za najlepszy pakiet dla grupy : PCMAG ( zagraniczny serwis ) jak i PC FORMAT .


Sam kiedyś pisałeś że testy z takich źródeł jak PC FORMATsą dla Ciebie guzik warte. Chyba nie zmieniłeś decyzji? Smile
a ja jak zwykle wyciągnąłem średnią z testów online plus te z gazet i wyszło że avira najlepszaSmile
Norton antywirus i is jest jak najbardziej ok według mnie sporo poprawili ten program pod względem złużywania zasobów, ale skuteczność jest średnia, i tak lepsza niż starego wniosek symantec wyciąga wnioski a to dobrze pozdro
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Może tak a może i nie , jedno jest pewne : Norton Internet Security 2009 został uznany za najlepszy pakiet dla grupy : PCMAG ( zagraniczny serwis ) jak i PC FORMAT .


Sam kiedyś pisałeś że testy z takich źródeł jak PC FORMATsą dla Ciebie guzik warte. Chyba nie zmieniłeś decyzji? Smile

Owszem , zawsze opieram się na światowych testach , uważam jednak , że coś to znaczy skoro jedna grupa wyróżniła Nortonajak i druga do tego zagraniczna...Potwierdza to fakt , że pakiet ten jest rzeczywiście dobry . Prawdę mówiąc bardziej wierze w testy grupy PCMAG , nie są może one światowe, jednakże są bardzo obszerne...
Cytat:
Dziwne , że waszej cudnej Avirytu nie ma.


W przyszłym numerze opublikują również uaktualnienie tj. dodatkowe pakiety IS gdyż dostali je po zakończeniu testu.

Czytaj ze zrozumieniem...
Czy ktoś z Was mógłby zamieścić screena z tabelką prezentującą wyniki testu? Smile Jeśli taka została zrobiona oczywiście - nie miałem gazety przed oczami więc nie wiem.

Jurek

VenomX napisał(a):Owszem , zawsze opieram się na światowych testach , uważam jednak , że coś to znaczy skoro jedna grupa wyróżniła Nortonajak i druga do tego zagraniczna...Potwierdza to fakt , że pakiet ten jest rzeczywiście dobry . Prawdę mówiąc bardziej wierze w testy grupy PCMAG , nie są może one światowe, jednakże są bardzo obszerne...


Jeżeli Norton jest taki dobry, to dlaczego moi koledzy, którzy nie są laikami w temacie, trzymają go w szufladzie ponieważ przepuszcza i nie może usunąć wirusów.
To co napisałem nie jest totalną krytyką Nortona, tylko spojrzeniem na temat z innej strony. Prawda najczęściej stoi po środku i nie ma nic wspólnego z fanatyzmem oraz przesadzaniem Smile
No i powstał kolejny temat na kilkanaście stron ?Wink
moim zdaniem testy z gazet to jeden wielki pic!!

Jurek

Dozamet1 napisał(a):No i powstał kolejny temat na kilkanaście stron ?Wink
moim zdaniem testy z gazet to jeden wielki pic!!


Dla zaawansowanego usera, to oczywista oczywistość Smile
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Owszem , zawsze opieram się na światowych testach , uważam jednak , że coś to znaczy skoro jedna grupa wyróżniła Nortonajak i druga do tego zagraniczna...Potwierdza to fakt , że pakiet ten jest rzeczywiście dobry . Prawdę mówiąc bardziej wierze w testy grupy PCMAG , nie są może one światowe, jednakże są bardzo obszerne...


Jeżeli Norton jest taki dobry, to dlaczego moi koledzy, którzy nie są laikami w temacie, trzymają go w szufladzie ponieważ przepuszcza i nie może usunąć wirusów.
To co napisałem nie jest totalną krytyką Nortona, tylko spojrzeniem na temat z innej strony. Prawda najczęściej stoi po środku i nie ma nic wspólnego z fanatyzmem oraz przesadzaniem Smile

Chcesz się przekonać czy koledzy rzeczywiście mieli rację ?, udowodnięci , że nie mieli Grin.
Test przedstawia skuteczność wykrywania, blokowania oraz usuwania wirusów , za pomocą programu Norton Antivirus 2009 .

!! Uwaga !!

do testu użyłem paczki z wirusami: Viruses_3732_for_Anti-Virus

Każdy wirus z osobnabył przeze mnie uruchamiany !!


film :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Logi: Combofix , HijackThis

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


PS :

nie wierz we wszystko co koledzy mówią kolego Jurku Tongue . Jak widzisz antywirus naprawdę dobrze sobie radzi z wirusami . Nieprawdą jest , że program jest dziurawy .
Wykazałeś tyle samo co w teście NOD-a, czyli tylko tyle że NAV potrafi zablokować wybrane przez Ciebie wirusy, a wybrałeś zaledwie kilka z paczki( 23 o ile się nie pomyliłem ), co mnie absolutnie nie przekonuje Tongue
Pablosss napisał(a):Wykazałeś tyle samo co w teście NOD-a, czyli tylko tyle że NAV potrafi zablokować wybrane przez Ciebie wirusy, a wybrałeś zaledwie kilka z paczki co mnie absolutnie nie przekonuje Tongue

Pabloss przecież tobie już pisałem - jeśli cię to nie przekonuje zrób własny test i przetestuj te ponad 3 tyś wirusów , które znajdują się w tej paczce. Mój test dowiódł, że program świetnie sobie radzi z wykrywalnością i usuwaniem poszczególnychwirusów . Do testu użyłem coś koło 20 . Program wszystkie wykrył i bez problemu je usunął. Jeśli program byłby nie skuteczny jak twierdzi Jurek jak i również ty to zapewne nie poradził by sobie , jednak test dowiódł czegoś innego...Zwrócę również uwagę , że wirusy w tej paczce są rzeczywiście niebezpieczne !! .
Stron: 1 2 3 4 5