SafeGroup

Pełna wersja: Telewizor LED 42 cale do 2500 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Mam zamiar kupić telewizor, będzie działał około 3 godziny dziennie, ma mieć Full HD, LED, 42 cale, złącze USB, DVB-T. Wolałbym nie mieć 3d.
Zrobilem sobie listę 5 telewizorów:
1. LG 42LW4500
2. TV LED LG 42LS5600
3. LG 42LV375S
4. LG 42LV3550
5. lg 42ls5600
+ ewentualnie Sharp lc-40le510, Toshiba TL838 lub plazma Panasonic TX-P42G30E.

Mógłby mi ktoś doradzić których z tych telewizorów wybrać, ewentualnie możecie dopisywać swoje propozycje.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na szybko z allegro. Chciałbyś brać z salonu czy serwisy pokroju allegro też wchodzą w grę?
Nowy, zhipermarketu.
Proponuję ten:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ma dobre opinie, wysoki kontrast a LG robi w ogóle godne polecenia TV w dobrej cenie.


Dodano: 23 kwie 2012, 18:42

Dobrym wyborem będzie także ten TV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Plati, jak bierzesz plazmę pod uwagę także, a bierzesz widzę, to jedyny słuszny wybór.Oczywiście zaraz stado wilków mnie obskoczy , ale trudno
Trafiłeś bardzo celnie tylko zamiast modelu 42G30 weź 42GT30 , bo oprócz tego, że ma 3D którego nie chcesz, ma specjalny filtr na ekranie , dzięki temu obraz nawet w jasnym pomieszczeniu jest mega czarny, i do tego sam TV wygląda obłędnie.Wykonanie bajka, nie platik fantastik tylko metalowe elementy.Sam TV jest super cienki jak na plazmę 3 cm ! Pobór prądu w granicach 110-120 watt , sprawdzane miernikiem , w domu.
Sam zamawiam właśnie ten model tylko 46 cali. POLECAM.Nie będziesz żałować, jeśli cenisz bezwględnie jakość obrazu(kolory, czerń, szybkość obrazu etc)
Tu możesz w ciemno zamawiać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A tak to cudeńko wygląda

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, w prezentacji masz trochę o zaletach tego modelu w stosunku do 42G30 , filtrze o którym pisałem.
Ta plazma oprócz najdroższej linii Panasonica VT , jest jednym z najlepszych TV, a jakość obrazu można już porównywać do legendy KURO.
Kamil10506: Myślę najbardziej nad nim
Facecik: Telewizor który proponujesz jest dla mnie za drogi niestety.
Plati , napisałeś do 2500pln , to chyba się mieści w budżecie , pomyśl bo warto.
Jeszcze gdyby był za 2500zł w RTV Euro Agd, Media Markt czy Auchanie/Realu to może bym go kupił. Nie jestem przekonany do zakupów w internecie Sad
Panasonic "od" Facecika jest dostępny w agito

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To bardzo dobry, bardzo tani i bardzo godny polecenia sklep internetowy Smile
Plati napisał(a):Jeszcze gdyby był za 2500zł w RTV Euro Agd, Media Markt czy Auchanie/Realu to może bym go kupił. Nie jestem przekonany do zakupów w internecie Sad


Ja jakoś nie jestem przekonany do kupowania elektroniki w supermarketach. Jeżeli mogę Ci coś polecić to LG 42LV5500. Telewizorek zacny. Niezła zzęstotliwość odświeżani, bo 120 Hz. Cena w internecie to 2476,00 zł, lecz w Euro ostatnio widziałem go za 2600 zł z czapeczką.
Może Saturn? Tam mają w miarę duży wybór telewizorów.
Galactico: Dzięki a nie wiesz czym się różni TV ktory proponujesz od pozostałych w tym temacie oprocz odswiezania? Być może go kupię, w ogóle te telewizory wydają mi się bardzo podobne (oprocz tych plazm) oprocz cen. Smile
Vlchd: Tak, Saturn też może być Smile

slawektor

Samsung PS43E450:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Toshiba LED 40RL933:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W Avansie mająten sam w promocji za 2100.
Ewentualnie bez tylu bajerów Philips 40PFL5606 w promo z tym kodem jest za 2199 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

posiada funkcje odtwarzania filmów z USB.
Ogółem ma mieć bajery typu: net, czytnik kart pamięci, jak najwięcej Hz itp?
Plati napisał(a):Jeszcze gdyby był za 2500zł w RTV Euro Agd, Media Markt czy Auchanie/Realu to może bym go kupił. Nie jestem przekonany do zakupów w internecie Sad


Jasne, lepiej kupić w stacjonarnym sklepie TV który wisiał parę miechów na ścianie Grin i do tego przepłacać nawet 70% !
np za ten TV w sklepie online 3.5k a stacjonarnym 4k Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ok , nie namawiam, z mojej strony tyle.
Plati napisał(a):Galactico: Dzięki a nie wiesz czym się różni TV ktory proponujesz od pozostałych w tym temacie oprocz odswiezania? Być może go kupię, w ogóle te telewizory wydają mi się bardzo podobne (oprocz tych plazm) oprocz cen. Smile
Vlchd: Tak, Saturn też może być Smile


Trudno powiedzieć. Ten model, co Ci podałem ma kilka technologii więcej niż LG 42LW4500. Np: DLNA i Wireless-Ready. Okey, może ktoś się doczepić kontrastu, ale ten pierwszy ma 4 wejścia HDMI, a LG 42LW4500 tylko 3. Wydaje mi się, że LG 42LV5500 jest jakoś solidniej wykonany. Przynajmniej w porównaniu do tych Samsungów za 4600zł.
Dzięki wszystkim, kupiłem dziś Panasonic TX-P42G30E. Dzięki za radę Facecik gdyby nie ty kupiłbym kolejnego LEDaSmile Telewizor na moje pierwsze wrażenie z anteny analogowej - jest świetny.

Ma nawet funkcję dostępu do internetu - YT, FB za pomocą routera. Tylko jak go podłączyć do routera? Da się bezprzewodowo, bez kabla ethernet?

Jeszcze jedno pytanie - w zestawie są 2 szare kule z otworami, z napisem TDK. Co to takiego?
Plati , cieszę sie ,że kupiłeś ten TV , bo to najlepszy wybór jaki jest aktualnie na rynku .Szkoda że nie wybrałeś tego GT, bo one mają prawie identyczną cenę,a wygląd jest obłędny jak na plazmę, i ma nieco lepszy filtr jeśli oglądasz TV w mocno naświetlonych pomieszczeniach. No chyba ,że gdzieś upolowałeś okazyjnie cenowo ten model.Tak czy inaczej, ta plazma i model GT to najlepsza jakoś obrazu, na każdym sygnale, szczególnie na jakości obrazu SD.Gratuluje słusznego wyboruWink
A co internetu, to trzeba dokupić bezprzewodową kartę do tego TV(ok 150pln), albo fizycznie podpiąć kable od internetu.
Facecik: Cena w Auchanie rzeczywiście była okazyjna, 2050 zł w porównaniu do >2500 zł w sklepach internetowych.

Fizycznie podpiąć kable do internetu? Ale które? Od routera do TV, czy od kompa do TV? Ethernet?
Oj,to swietna cena, w sieci poniżej 2300 nie znajdziesz.Tym bardziej gratuluje zakupu.Internet podpinasz bezpośrednio z routera do TV.

Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express
kabel ethernet kupic tak?
Stron: 1 2