SafeGroup

Pełna wersja: Dziwna reakcja Bitdefendera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bitdefender 2012 TP w czasie skanowania znalazł w Winampie jakiegoś Generica i... napisał, że go będzie ignorował, ponieważ dostęp do niego jest tylko w trybie administratora. Jak to rozumieć? Brzmi niepoważnie, ponieważ nie polecił żadnego rozwiązania.Macie jakiś pomysł?
Wygląda na fp np przy wlączonej zaawansowanej heur....Nie masz włącone?Jest takie coś w bd?Wrzuć plik na vt i pokaż wynik ewentualnie.
Jak masz ten plik to prześlij mi go,z vt też pokaż skan i tak jak pisze bardok może heurystyka zaszalała Smile
Heurystyka na maxa ustawiona - Smile
No niestety, już nie znajduje, a raport skasowałem. Też mam wrażenie, że to FP był, ale mnie co innego zainteresowało. Bitdefender zamiast piać mi, że nie mam trybu administratora, i że będzie zainfekowany plik ignorował, powinien podać rozwiązanie. NI zrobił tego. Ma minusa. Kiedyś kaspersky też tak robił - jak nie mógł zlikwidować, pytał, czy ignorować. teraz już chyba takich komunikatów nie daje?
Zrób sobie test na paczkach z heurestyką ust na normal i na max. Różnic nie nie powinno być powyżej 2%. Tylko Ilość fp , tak przynajmniej było w fsecure ( na silniku bd). Moim zdaniem w tym silniku nie warto tak ustawiać.