SafeGroup

Pełna wersja: Norton Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wersja 3.0 będzie pewnie oparta na silniku NAV 2009. Ja posiadam jeszcze wersję Nortona 360 2.0, w której jest NAV 2008 i firewall Nortona. Całkiem przyjemny pakiet. Po odpowiednim skonfigurowaniu działa bardzo przyzwoicie. Plus za integrację z przeglądarką.
skuteczność ciekawe jaka?

Jurek

Trzeba by mi było przyłożyć pistolet do głowy, żebym mógł powiedzieć, że Norton, to bardzo skuteczny antywirus Smile
Jeżeli jest oparty na tym samym silniku co NAV to pewnie będzie taka sama.
Test nortona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Serafin napisał(a):Jeżeli jest oparty na tym samym silniku co NAV to pewnie będzie taka sama.
Test nortona:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Link nie działa...
To spróbuj wejść do testu przez opcję comparatives.

Jurek

Ratatui napisał(a):Link nie działa...


Klikasz na Comparatives i ostatni test od dołu. Norton słabiutko a Avira jak zwykle najskuteczniejsza Smile
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):Link nie działa...


Klikasz na Comparatives i ostatni test od dołu. Norton słabiutko a Avira jak zwykle najskuteczniejsza Smile


97.9% To słabo? To trzeci wynik w całym teście.

Jurek

Serafin napisał(a):97.9% To słabo? To trzeci wynik w całym teście.


Ja patrzyłem natest z listopada (20).
Można przesunąć pasek w dół i zobaczyć jeszcze inne raporty. O którym teście Serafin piszesz?
Pisałem o teście z Sierpnia. Ty widać musiałeś popatrzeć na test heurystyki z listopada.
Jurek napisał(a):Trzeba by mi było przyłożyć pistolet do głowy, żebym mógł powiedzieć, że Norton, to bardzo skuteczny antywirus Smile

I znów się zaczyna - krytykujesz/krytykujecie program nie znając go ! . Ludzie wam naprawdę brakuje IQ !.
dobrze że ci nie brakuje IQ !!widzę że jak ktoś krytykuje to co ty uważasz za dobre to zaraz każdego obrażasz!!!Każdy ma inne zdanie i musisz się z tym pogodzić !!
Dozamet1 napisał(a):dobrze że ci nie brakuje IQ !!widzę że jak ktoś krytykuje to co ty uważasz za dobre to zaraz każde go obrażasz!!!Każdy ma inne zdanie i musisz się z tym pogodzić !!

W przeciwieństwie do was nie krytykuje programu nie znając go ! , jeśli rzeczywiście piszę źle o jakimś antywirusie to zapewne wnika to z tego , że przy korzystaniu z niegonie przypadł mi do gustu ! . Obrażam ludzi tylko wtedy jeśli widzę , że dana osoba piszę głupoty , ubolewam nad tym jaki człowiek może być nierozgarnięty .
Pamiętacie niedawnego wirusa (na forum ktoś go podał), którego NOD nie widział? Norton też go niestety nie zauważał. W przeciwieństwie do Kasperskiego i F-Secure.
O ile dobrze pamiętam NOD dał monit w momencie próby otwarcia tego pliku - Avira dla odmiany już przy próbie ściągnięcia go na dysk Smile
a Norton milczał jak zaklęty Smile
jak chciałbyś wiedzieć każdy z nas robi testy!nawet tu na forum jest taki dział!
Nikesz napisał(a):a Norton milczał jak zaklęty Smile

Za to Nod32milczał przy pewnym trojanie a Aviramyślisz , że jest na tyle idealna aby była w stanie wszystko wykryć ? . Jak dla mnie jest to dość normalne , że dany antywirus czegoś tam nie wykryje .
jasne, ale Kasperczak od wielu lat nie dał u mnie takiej plamy Smile
VenomX napisał(a):Za to Nod32milczał przy pewnym trojanie a Aviramyślisz , że jest na tyle idealna aby była w stanie wszystko wykryć ? . Jak dla mnie jest to dość normalne , że dany antywirus czegoś tam nie wykryje .


Nie ma programu który wszystko będzie w stanie wykryć, lecz jak pokazują ostatnio tematy zakładane na forach NOD wykrywa mniej niż Avira.