SafeGroup

Pełna wersja: Webroot SecureAnywhere Complete - ochrona realtime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejny test Webroota, tym razem na 235 malware.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zapraszam do oglądania.
Dlaczego nie ma pełnego ekranu?
Ślepy jesteś, że pod każdym testem o tym spamujesz? Boże, ile Cię to zbawi... widać wszystko? widać. Nie wiem po co się czepiasz.
Galactico napisał(a):Dlaczego nie ma pełnego ekranu?


Tak jest mi wygodniej.
Mam przypomnieć jak zwracaliście mi uwagę, że na moich testach nie ma pełnego ekranu? Trzeba dzieci przyjąć słowa krytyki. Zwracam po prostu uwagę na jeden aspekt. Nie jest to aż takie trudne zrobić fullscreen w VB czy VMWare.
Galactico napisał(a):Mam przypomnieć jak zwracaliście mi uwagę, że na moich testach nie ma pełnego ekranu?

Z tego co pamiętam nagrywałeś cały pulpit, razem z menu start, oknem Virtualboxa itp. i na to zwracaliśmy uwagę.
To niewielki szczegół. W dobie kiedy format 1280x720 jest praktycznie obowiązkowy, czarne paski po bokach zaliczamy do faux pas. Nie umiesz zrobić pełnego ekranu w VB? Zapytaj się mnie, to Ci powiem i będzie po temacie. Ja skończyłem tę rozmowę.
Galactico napisał(a):. Nie umiesz zrobić pełnego ekranu w VB?


Umiem, jest mi wygodniej bez pełnego ekranu bo wtedy w razie czego mogę wyłączyć nagrywanie Camtasią.
Koniec OT.

marsellus

Ale Wy macie problemy Wink