SafeGroup

Pełna wersja: Norton Internet Security 2012 - Test ochrony rzeczywistej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

andrzej76

Test Norton Internet Security 2012 na 70 malware.

Filmik ma niecałe 12Mb.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawy test. Szkoda tylko, że nie na pełen ekran.

andrzej76

Max rozdziałka w Camtasii to 1280x800.
Mam jedno pytanie - miałeś pełne definicję czy inteligentne? Smile

Dla mnie test kaszana - powinieneś poczekać aż wszystko usunie co wykryje w folderze, a dopiero potem czekać.
Zwykły użytkownik czeka na komunikat - usunięto.

I z tego co widziałem przy teście webrota - tam nie dawałeś mu czasu dokończyć skanowanie baa dodatkowo kazałeś mu ignorować wyniki skanowań i niczego nie usuwać. Więc czemu się dziwisz że coś padło? Smile

andrzej76

Przecież usuwał z folderu. Generalnie powinienem na wyłączonym Sonarze odpalać wirusy a nie na włączonym, dodać folder do wykluczeń.
Ignorowałem wyniki w Webroot , bo miał to heurystycznie usuwać chmurą. Powinien być wyłączony w ogóle.
andrzej76 napisał(a):Max rozdziałka w Camtasii to 1280x800.


W Camtasii jest opcja pod Custom o nazwie Lock to application. Vm Ware na topie i już full ekran Wink

andrzej76

Waves97 o to chodzi w tym custom że mogę wpisać rozdziałkę w custom;

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Raczej chodziło mu o to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I nie Lock to application bo wtedy będzie widać też okno Vmware a Select area to record i najeżdżasz po prostu na okno z Windowsem uruchomionym na Vmware.
Ogólnie przed kolejnymi testami proponowałbym ci zapoznać się z Camtasią trochę lepiej Tongue
Dlaczego nie puściłeś pełnego skanu Nortonem?

ktośtam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja się zapytam po raz kolejny, dlaczego wysyłasz pliki na jakiś badziewny hosting, kiedy jest Dropbox, Google Drive czy SkyDrive?

andrzej76

Jaki znowu badziewny? Chyba tylko Ty masz Paweł problem z pobraniem z niego. Inni nie narzekają i pobierają normalnie.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktośtam

Możliwe, że Sendspace mnie nie lubi. Nie wiem. Dziękuję za wstawkę na SD.
U mnie był ten sam error na sendspace co u ktosia. Limit free został przekroczony.

andrzej76

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powinno działać już.

ktośtam

Działa. Dzięki serdeczne.

andrzej76

Nie ma sprawy. Jeśli są problemy będę wrzucał na SkyDrive lub YT.

ktośtam

Chyba tak będzie lepiej, bo jak widzisz to nie tylko ja mam problem z Sendspace Wink
A nie można tego od razu wrzucić na YT zamiast bawić sie w upload po 100razy?

Dusiek

mateusxzz napisał(a):A nie można tego od razu wrzucić na YT zamiast bawić sie w upload po 100razy?

Dokładnie mniej kombinowania ,a do tego widzę że specjalizujesz się w niemym kinie.

andrzej76

A co tam komentować i mówić. Widać akcję co jest robione i co się dzieje w danej chwili. Głos jest zbyteczny w tym momencie.


Dodano: 03 maja 2012, 21:59

mateusxzz napisał(a):A nie można tego od razu wrzucić na YT zamiast bawić sie w upload po 100razy?


YT to nie wyrocznia i nie trzeba tam zawsze wszystkiego wrzucać , są inne serwisyi mi to nie przeszkadza.
Stron: 1 2