SafeGroup

Pełna wersja: Najnowszy ranking firewalli.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Jurek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


1. Online Armor Personal Firewall 3.0.0.190 93%
2. Comodo Internet Security 3.5.55810.432 FREE 90%
3. Jetico Personal Firewall 2.0.2.8.2327 89%
4. Outpost Firewall Pro 2009 6.5.2358.316.0607 89%
5. PC Tools Firewall Plus 5.0.0.36FREE 86%
6. Netchina S3 2008 3.5.5.1 FREE 86%
7. Online Armor Personal Firewall 3.0.0.190 Free 86%
8. Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 83%
9. Privatefirewall 6.0.20.9 82%

Jarek się pewnie ucieszy, ponieważ jego ulubiony kiedyś Jetico znacznie awansował Smile
Dla mnie i tak Outpost jest The BestGrin
Pamiętam nawet, że kiedyś tu na forum był osobny dział Jetico. Grin
PCTools wysoko...ale nie polecam.
Jurek napisał(a):Dla mnie i tak Outpost jest The BestGrin


Comodo minimalnie lepszy i to wersja FREE a Outpost Pro Smile
Myślałem, że jest już nowszy , ten widziałem niejednokrotnie Grin .
Plati dlaczego nie polecasz PC Toolsa?, mam i na razie nie narzekam, ale może czegoś nie wiem.

Jurek

Ratatui napisał(a):
Jurek napisał(a):Dla mnie i tak Outpost jest The BestGrin


Comodo minimalnie lepszy i to wersja FREE a Outpost Pro Smile


Różnica w teście jest minimalna ale dla mnie najważniejsza jest funkcjonalność i rzeczywista ochrona w której Outpost jest rewelacyjny. Poza tym posiada bardzo dobry skaner antyspyware, który znakomicie usuwa nie tylko spyware ale również malware. Przekonałem się o tym, gdy używałem kiedyś NOD32 z Outpostem Firewallem Smile



PCTools firewall jest w pełni funkcjonalny wraz ze Spyware Doctorem, który monitoruje system i przeglądarki. Plati używał go bez Spyware Doctora i był rozczarowany, gdy po przedostaniu się wirusa do systemu firewall się nie odezwał Smile
PCTools czasem się wiesza przy instalacji niektórych programów jak np. MPC czy LimeWire. Moim zdaniem, to dobry firewall.
Nigdy nie mogłem się przekonać do Outposta. Testowałem różne wersje starsze z przed kilku lat jak i najnowszą 2009 . Przy ustawieniach zaawansowanych program znacznie spowalnia prace internetu , moduł blokujący reklamy według mnie jest niedopracowany , blokuje obrazki , miniaturki , których nie powinien blokować . Gdy parę lat temu zainstalowałem Outposta wystąpiły te same problemy co w wersji 2009.W skuteczności jest bardzo dobry , jednak dużo mu do ideału , wciąż jest niedopracowany . Być może ktoś się z tym nie zgodzi , jednak w moim przypadku zauważam wyżej wymienione problemy .

Jurek

VenomX napisał(a):Nigdy nie mogłem się przekonać do Outposta. Testowałem różne wersje starsze z przed kilku lat jak i najnowszą 2009 . Przy ustawieniach zaawansowanych program znacznie spowalnia prace internetu , moduł blokujący reklamy według mnie jest niedopracowany , blokuje obrazki , miniaturki , których nie powinien blokować . Gdy parę lat temu zainstalowałem Outposta wystąpiły te same problemy co w wersji 2009.W skuteczności jest bardzo dobry , jednak dużo mu do ideału , wciąż jest niedopracowany . Być może ktoś się z tym nie zgodzi , jednak w moim przypadku zauważam wyżej wymienione problemy .


Nie ma idealnych programów ale nigdy nie miałem takich problemów z Outpostem o których ty piszesz. Z wcześniejszych postów mogę wnioskować, że nie używałeś tego firewalla nigdy a już na pewno najnowszej wersji. Piszesz, to ze zwykłej przekory i złośliwości.
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Nigdy nie mogłem się przekonać do Outposta. Testowałem różne wersje starsze z przed kilku lat jak i najnowszą 2009 . Przy ustawieniach zaawansowanych program znacznie spowalnia prace internetu , moduł blokujący reklamy według mnie jest niedopracowany , blokuje obrazki , miniaturki , których nie powinien blokować . Gdy parę lat temu zainstalowałem Outposta wystąpiły te same problemy co w wersji 2009.W skuteczności jest bardzo dobry , jednak dużo mu do ideału , wciąż jest niedopracowany . Być może ktoś się z tym nie zgodzi , jednak w moim przypadku zauważam wyżej wymienione problemy .


Nie ma idealnych programów ale nigdy nie miałem takich problemów z Outpostem o których ty piszesz. Z wcześniejszych postów mogę wnioskować, że nie używałeś tego firewalla nigdy a już na pewno najnowszej wersji. Piszesz, to ze zwykłej przekory i złośliwości.

Mylisz się . Nie należę do osób , które się tak zachowują .
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):
Jurek napisał(a):Dla mnie i tak Outpost jest The BestGrin


Comodo minimalnie lepszy i to wersja FREE a Outpost Pro Smile




PCTools firewall jest w pełni funkcjonalny wraz ze Spyware Doctorem, który monitoruje system i przeglądarki. Plati używał go bez Spyware Doctora i był rozczarowany, gdy po przedostaniu się wirusa do systemu firewall się nie odezwał Smile
PCTools czasem się wiesza przy instalacji niektórych programów jak np. MPC czy LimeWire. Moim zdaniem, to dobry firewall.


PCTools - firma przejęta przez Symanteca w lipcu 2008. Tak, miałem PC Tools Firewall i zawieszał się podczas instalacji większości programów (wersja 4.0.44), a przy pierwszym uruchomieniu Firewalla system się zaciął i musiałem resetować. Ma słabą pamięć, za każdym razem gdy włączałem grę pytał co robić. A gdy coś ściągałem i otwierałem na komputerze PC Tools milczał, prędzej odezwał się rezydent Spybota czy Guard Aviry Personal niż ten firewall.

Przez pewien czas miałem też Spyware Doctora. Jednak jego niepełna funkcjonalność i dziwna licencja (nie wiadomoczy to trial czy freeware, bardziej podpada pod trial) a także znajdowanie Cookies jako Adware i nie wykrywanie spyware zmusiło mnie do przesiadki na Spybota, którego używałem do grudnia 2008. I jeszcze te aktualizacje, codziennie ten sam plik i ten sam rozmiar w PCTools Sad

Dziwne jest też to, żeby mieć funkcjonalność zapory PC Tools trzeba instalować Spyware Doctora..

Teraz mam MBAM i SAS i siedzę spokojnie.
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Nigdy nie mogłem się przekonać do Outposta. Testowałem różne wersje starsze z przed kilku lat jak i najnowszą 2009 . Przy ustawieniach zaawansowanych program znacznie spowalnia prace internetu , moduł blokujący reklamy według mnie jest niedopracowany , blokuje obrazki , miniaturki , których nie powinien blokować . Gdy parę lat temu zainstalowałem Outposta wystąpiły te same problemy co w wersji 2009.W skuteczności jest bardzo dobry , jednak dużo mu do ideału , wciąż jest niedopracowany . Być może ktoś się z tym nie zgodzi , jednak w moim przypadku zauważam wyżej wymienione problemy .


Nie ma idealnych programów ale nigdy nie miałem takich problemów z Outpostem o których ty piszesz. Z wcześniejszych postów mogę wnioskować, że nie używałeś tego firewalla nigdy a już na pewno najnowszej wersji. Piszesz, to ze zwykłej przekory i złośliwości.

Prawdę mówiąc dla mnie idealnym jest Comodo- nie mam do niego żadnych zastrzeżeń . Najzabawniejsze jest jednak to , że jest to darmowy FW, zaś jeśli chodzi o skuteczność to na tą chwilę przewyższa płatnego Outposta.
VenomX napisał(a):
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Nigdy nie mogłem się przekonać do Outposta. Testowałem różne wersje starsze z przed kilku lat jak i najnowszą 2009 . Przy ustawieniach zaawansowanych program znacznie spowalnia prace internetu , moduł blokujący reklamy według mnie jest niedopracowany , blokuje obrazki , miniaturki , których nie powinien blokować . Gdy parę lat temu zainstalowałem Outposta wystąpiły te same problemy co w wersji 2009.W skuteczności jest bardzo dobry , jednak dużo mu do ideału , wciąż jest niedopracowany . Być może ktoś się z tym nie zgodzi , jednak w moim przypadku zauważam wyżej wymienione problemy .


Nie ma idealnych programów ale nigdy nie miałem takich problemów z Outpostem o których ty piszesz. Z wcześniejszych postów mogę wnioskować, że nie używałeś tego firewalla nigdy a już na pewno najnowszej wersji. Piszesz, to ze zwykłej przekory i złośliwości.

Prawdę mówiąc dla mnie idealnym jest Comodo- nie mam do niego żadnych zastrzeżeń . Najzabawniejsze jest jednak to , że jest to darmowy FW, zaś jeśli chodzi o skuteczność to na tą chwilę przewyższa płatnego Outposta.

popieramcomodo jest super hiper i bezpłatne

Jurek

polak900 napisał(a):popieramcomodo jest super hiper i bezpłatne


Jest taki super hiper, że musiałem przez niego robić format Smile
pewnie masz niezły bajzel w kompie dlatego robiłeś format. poza tym pakiety różnie działają raz dobrze raz nie
Jurek napisał(a):
polak900 napisał(a):popieramcomodo jest super hiper i bezpłatne


Jest taki super hiper, że musiałem przez niego robić format Smile

yyy to jakaś ściema ? Format ? przez Comodo? a co się takiego zadziało ? Grin .
ja się nie dziwię bo to windows, a z windowsem to wiadomo trochę za dużo śmieci po starych progsach i jest niezła lipa z formatem włącznie
właśnie dlatego używam macosx bez problemów przez już ponad 2 lata
windowsa mam zainstalowanego na macu tylko jako wirtualna maszyna i służy do testowania zabezpieczeńSmile
polak900 napisał(a):ja się nie dziwię bo to windows, a z windowsem to wiadomo trochę za dużo śmieci po starych progsach i jest niezła lipa z formatem włącznie
właśnie dlatego używam macosx bez problemów przez już ponad 2 lata

A ja się dziwię bo nie bardzo rozumiem...
czego nie rozumiesz znowu?
polak900 napisał(a):czego nie rozumiesz znowu?

Wcale nie musi być tak jak akurat piszesz .
nie musi ale może być tak bo to winda i wszystko jest w niej możliwe
Stron: 1 2