SafeGroup

Pełna wersja: Test BufferZone Pro Free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Potwierdza się to , co już większość userów na tym forum wie, tylko wirtualizacja albo restrykcje są w stanie zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa przed malware.
Ciężki kaliber w paczce, a jednak sobie świetnie poradził .System czyściutki.
Jedyne takie zabezpieczenie na x64.
Leci plus za dobry teścik.
Hoooah, w końcu się doczekałem Wink
Dzięki za test, przyda się.
Ja mam tylko taką wielką prośbę żeby nie blokować filmów poza Polskę...
Możesz pobierać z Mediafire? Zrobie dla Ciebie tam mirror bo na YT nie mam konta


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Łap, ten format otworzył mi bez problemu VLC
Stregobor napisał(a):Ja mam tylko taką wielką prośbę żeby nie blokować filmów poza Polskę...


Nie moja wina - blokada jest ze względu na wytwórnię która zablokowała piosenkę która jest używa w teście w niektórych krajach...
Tiaa... Kocham YT za to...Dałoby radę gdzieś do ściągnięcia? Jak nie to poszukam jutro jakieś bramki proxy
Eru napisał(a):Nie moja wina - blokada jest ze względu na wytwórnię która zablokowała piosenkę która jest używa w teście w niektórych krajach...


Ależ oczywiście, że Twoja Tongue
Wielkie dzięki za wstawkę na mediafire! Program ten już od dawna mnie bardzo interesuje i czekałem na taki test.
Czy jest szansa na powtórkę testu BZ, ale z udziałem tylko TDSS-ów? Ostatnie testy robił Eru dobrze ponad rok temu w "Wielkim teście sandboxów"...BZ wtedy dał radę, a jak teraz?