SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky Internet Security 2012 - Test ochrony rzeczywistej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

andrzej76

Test pakietuKaspersky Internet Security 2012 na paczce 30 malware.
Ustawienia programu standardowe( nic kompletnie nie zmieniane) nie pokazałem tego w filmiku.
Program zaktualizowany, definicje wirusów zaktualizowane.
KNS( Kaspersky Network Security) włączony w programie.

Możliwość obejrzenia tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Aero mogłeś na spokojnie wyłączyć, a nawet włączyć standardowy windows - zawsze to mniejsze obciążenie Wink
Oraz najpierw trzeba było wykonać skanowanie folderu za pomocą KIS - zresztą jak widać sam zaczął to robić po chwili, mogłeś mu pozwolić skończyć i dopiero kontynuować Smile

andrzej76

Eru napisał(a):Aero mogłeś na spokojnie wyłączyć


Jak je miałem wyłączone to przy testach ten durny napis wylatywał o zmianie kolorów, trochę mnie to drażniło , więc je włączyłem.
Muliło z deczka bo strasznie ciężki ten KIS. Wink

Maszyna ma dostępne 1,9Gb ramu , zaznaczone by korzystała z 2 rdzeni.
Jest takie coś jak kompozycja Podstawowy Windows 7 - przy niej nie powinno to wyskakiwać Smile

andrzej76

Dzięki za info , będę pamiętał , sprawdzę przy następnej okazji - chyba jutro. Wink
To jaką ma wreszcie skuteczność? bo ja tam widzę 100% oczywiście na tych 30 sampelkach Smile
To co zostało uruchomione a pozostało w macierzystych folderach, albo w temp się nie liczy. Ważne, czy są tylko aktywne malware w pamięci uruchomionego ponownie komp Lol

McAlex

Test swietnie zaliczonyGrin
andrzej76 dzięki za test!

andrzej76

tach24 napisał(a):To co zostało uruchomione a pozostało w macierzystych folderach


W folderze te co pozostały były uruchamiane i zostały blokowane. Po restarcie było wszędzie czysto , jest to pokazane. Test zaliczył wzorcowo na 30 samplach były ponoć świeże - tak zapewniał mnie dostawca - RewievsAntivirus.
Andrzeju , dzięki za testBeer

andrzej76

Dzięki, już jest nowy z Avastem w tle, zapraszam do oglądania.