SafeGroup

Pełna wersja: Avast IS 7 test ochrony rzeczywistej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

andrzej76

Wykonałem test ochrony rzeczywistej ( real-time) programu Avast Internet Security 7.
Ustwienia programu - standardowe. ( default)
Poddałem go próbie 70 malwarektóre otrzymałem odReviewsAntivirus- dzięki.
Zapraszam do obejrzenia testu na kanale sg.pl na YouTube i opinii na forum.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Dzięki za kolejny test Smile
Szybki jak błyskawicaSmile
Dzięki i z niecierpliwością czekam na kolejneSmile
ojojoj..... ale tego weszło w system,nie wiem co o tym Avaście myślećWow
Tylko Comodo w takich ekstremalnych testach sobie radzi.
Sam Sandbox nie podola, avastowi brakuje sensownego blokera ja domyslnych ustawieniach i lepszej heur.

Andrzej, bylbym wdzieczny za test najnowszej wersji F-Secure Technology Preview (TP58L

andrzej76

Niby wszystko cacy po jego skanie po restarcie - a tu masz babo placek , namnożyło się ustrojstwa co nie miara.


Dodano: 05 maja 2012, 21:48

Kamil - F-Secure, ELWIS1 - Immunet Free , mam zaległą Avirę do testu. Jest tego troszkę.
Jutro jeśli będzie test to Aviry bo obiecałem jakiś czas temu - ok. Wink Może coś jeszcze... jak dam radę.

Że ten mój "dziadek" ( czyt. laptop) daje radę - no i dobrze, bo jest troszkę pracy przed nim jeszcze.

Dzięki za podpowiedzi co do programów do testów.
Z F-Secure sie nie spiesz, nawet lepiej poczekac na nowa wersje, dam Ci znac, kiedy wyjdzie Wink
Kolejny świetny test.
Czasami taki test jest ciekawszy niż jakiś film w TVGrin

andrzej76

Miło słyszeć takie coś, dzięki. Smile
Eryk42 napisał(a):Czasami taki test jest ciekawszy niż jakiś film w TV Grin

Ja bym powiedział, że o wiele częściej niż czasamiSmile
Jak dla mnie to dobry wynik. PUP nie biorę pod uwagę, bo to nie zagrożenie. Tak samo toolbarów, a to jakieś 90% zagrożeń wykrytych przez MBAM. W paczce powinny być same realne zagrożenia.
Andrzej , a na jakich ustawieniach był ten Avast, na domyślnych ?

edit:ano faktycznie , za szybko zapytałem Smile

andrzej76

Tak na domyślnych, dopisałem w pierwszym poście. Widać też na filmie bo pokazane. Wink
Kozak teścik Andrzej oby więcej takich Beer
super robota
avast się nie popisał
Coś mi się nie podoba - dlaczego avast! usunął zagrożenie jak był na domyślnych? Powinien przenieść do kwarantanny... Suspicious.
polak900 napisał(a):super robota
avast się nie popisał

Ale w Avaście PUP są domyślnie nie skanowane, a jak widać w wynikach , prawie wszystko co wlazło w system to właśnie PUP jak dobrze Flash zauważył, więc nie wiadomo jaki byłby wynik gdyby zaznaczyć w Avaście wykrywanie PUP.

andrzej76

facecik napisał(a):Ale w Avaście PUP są domyślnie nie skanowane


Wszystkie programy w testach są na domyślnych ustawieniach. Jak ktoś kiedyś zauważył normalni użytkownicyinstalują antywirusa i w zasadzie nie zmieniają jego ustawień, po prostu zaczynają z niego już korzystać. Tylko My do tych spraw podchodzimy nieco inaczej bo wiemy co w trawie piszczy. Wink

W ten sposób chcę pokazać jak się zachowa program antywirusowy gdy jest na ustawieniach domyślnych, takich jakie zaleca producent. Znając życie to 90% userów ma tak właśnie skonfigurowany program. Wink
Wiem Andrzej, spoko, chodziło mi o to że gdyby wykrywał PUP to tych przepuszczonych było by niewiele.

andrzej76

facecik napisał(a):że gdyby wykrywał PUP to tych przepuszczonych było by niewiele.


Dokładnie, bez dwóch zdań.
Stron: 1 2